Bayramhacı Köyü Kayseri Off Road Gezimiz (26 Eylül 2010) Unimog ve Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ertuğrul Açıkgöz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,548
Ynt: Bayramhacı Köyü Kayseri Off Road Gezimiz (26 Eylül 2010) Unimog ve Defender

esas bataklığa girdiğimiz yerlerin videolarını çekmemişiz :-\

http://www.dailymotion.com/video/xezong_md000557_auto

Etiketler
Ynt: Bayramhacı Köyü Kayseri Off Road Gezimiz (26 Eylül 2010) Unimog ve Defender

deveci' Alıntı:
esas bataklığa girdiğimiz yerlerin videolarını çekmemişiz :-\

yayınladıkların için sğl Engin.Gelecek sefere daha zengin olur umarım diyeceğimde .. görsellerin kayıtı başlı başına ayrı bir iş .. bu yüzden kalabalık geziler haliyle daha zengin oluyor :smiley:

iyi bir gezi olmuş engin abide arabasını harika kullanmış iş böyle olunca unimoga saygı duymamak mümkün degil tabide her nekadar arazide başarılı olunursa olunsun ben yinede arabada farklı özelliklerde arıyorum.
1-teyp
2-kilma
3- hava yastıgı
4-uzun yol sürüş keyfi
5-sürat
6-dört kapı ve yolcu
v.s ;D

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
yayınladıkların için sğl Engin.Gelecek sefere daha zengin olur umarım diyeceğimde .. görsellerin kayıtı başlı başına ayrı bir iş .. bu yüzden kalabalık geziler haliyle daha zengin oluyor :smiley:

evet kalabalık gezilerde herkes bir yandan çekim yaptığı için geçilen tüm yerler kamera veya fotoya birileri tarafından çekilmiş oluyor
forumda paylaşınca da görsel bir zenginlik oluyor
her yeri çekelim desek bu sefer geziden birşey anlamazdık
ama güzel bir gezi oldu iyi eğlendik gezdik
ertuğrul abi tekrar tşkler

takomistik' Alıntı:
iyi bir gezi olmuş engin abide arabasını harika kullanmış iş böyle olunca unimoga saygı duymamak mümkün degil tabide her nekadar arazide başarılı olunursa olunsun ben yinede arabada farklı özelliklerde arıyorum.
1-teyp
2-kilma
3- hava yastıgı
4-uzun yol sürüş keyfi
5-sürat
6-dört kapı ve yolcu
v.s ;D

mustafa sende bir offroad aracından çok şeyler bekliyorsun :smiley:
teyibim yok ama gerekirse cep telefonu kulaklığından müzik dinlerim :smiley:
klimam yok camları ve kelebek camları açıp geziyorum birde araba tipi vantilatör alacağım :smiley:
hava yastığı yok araba zaten 65km yi geçmiyor.ayrıca 4 nokta emniyet kemeri olduğundan gerekte yok :smiley:
uzun yolda konforsuz ama eğlenceli bir araç :smiley:
sürat yok :smiley:
ailece binilmez yolcuyla uzun yola gidilmez ama offroada gitmeye meraklılarını arkaya 2 koltuk monte edip götürebilirim :smiley:

.

MD000551 800 600

MD000553 800 600

MD000562 800 600

MD000565 800 600

MD000566 800 600

deveci' Alıntı:
mustafa sende bir offroad aracından çok şeyler bekliyorsun :smiley:
teyibim yok ama gerekirse cep telefonu kulaklığından müzik dinlerim :smiley:
klimam yok camları ve kelebek camları açıp geziyorum birde araba tipi vantilatör alacağım :smiley:
hava yastığı yok araba zaten 65km yi geçmiyor.ayrıca 4 nokta emniyet kemeri olduğundan gerekte yok :smiley:
uzun yolda konforsuz ama eğlenceli bir araç :smiley:
sürat yok :smiley:
ailece binilmez yolcuyla uzun yola gidilmez ama offroada gitmeye meraklılarını arkaya 2 koltuk monte edip götürebilirim :smiley:

haydi engin kim tutar seni.. ;D

PIKE' Alıntı:
haydi engin kim tutar seni.. ;D

;D
ben aracımı sizler gibi normal gün içinde kullanamadığım sadece hafta sonu offroad da kullandığım için arabamı özlüyorum.
hafta sonu olunca yerimde duramıyorum ;D

deveci' Alıntı:
;D
ben aracımı sizler gibi normal gün içinde kullanamadığım sadece hafta sonu offroad da kullandığım için arabamı özlüyorum.
hafta sonu olunca yerimde duramıyorum ;D
HAKLISIN DOSTUM BEN BİŞEY DEMİYOM KIZMA BANA :'(

PIKE' Alıntı:
HAKLISIN DOSTUM BEN BİŞEY DEMİYOM KIZMA BANA :'(

yahşi kardeş yok neden kızayım ;)
aracı alalı 4 aya yaklaştı daha 1000 km yol yaptım

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61868.new;topicseen#new

arkadaşlar diğer konuda okan başkan yazmış ne yapalım diye
bilginize ......

içim gidiyor valla...
maşallah güzel gezi olmuş

bitsin defender Kemaliye'ye gitmek istiyorum
geçerken de sizin yanınıza uğramak tabi ki:smiley:

güzel fotoğraflar Engin tşk..
sabah ben hatırlatacaktım gelirken BALON ları çekin diyede herhalde fazla çekemediniz iniş saatleri gelmişti siz ordan geçerken :smiley:

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
güzel fotoğraflar Engin tşk..
sabah ben hatırlatacaktım gelirken BALON ları çekin diyede herhalde fazla çekemediniz iniş saatleri gelmişti siz ordan geçerken :smiley:

aslında 3-5 tane balon fotosu çektik ama sadece birtanesini ekledim.
doğrudur balonlar inişe geçmişlerdi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR