Becker Europa Klasik Radyo

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslan123456 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,870

aslan123456

Ana Kamp
Evet saygı değer abilerim ve değerli forum arkadaşlarım

Başlıktanda anlaşılacagı üzere klasik mercedes aracaım için elinde,kıyıda,köşede,tavan arasında,depoda,eniştesinde,halasında,dayısında yada herkimde elinde bu radyodan olan varsa talibim .

Şimdiden hepinizden Allah razı olsun

İletişim 0532 366 33 95

2012_06_08_12_14_27_15.jpg

radio_6.jpg

Etiketler

Elimde istediğiniz teybin farklı kaliteli bir markası var. Uzun yıllardır saklanıyordu klasik bir araba için fakat şuan satmak zorundayım. Fiyat 500 tl. Hala düşünüyorsanız iletişim kurabiliriz.

Mercedes forumda bile görmedim.
Yurtdışından internet üzerinden vs bulunmaz mı
Bir de teyp sizde var ve çalışmıyorsa iç kısmını söküp yeni sistem takiyorlar. Volume ve tuning kumanda ediyor hatta orta kısım LCD oluyor USB vs oluyor

Mercedes forumda bile görmedim.
Yurtdışından internet üzerinden vs bulunmaz mı
Bir de teyp sizde var ve çalışmıyorsa iç kısmını söküp yeni sistem takiyorlar. Volume ve tuning kumanda ediyor hatta orta kısım LCD oluyor USB vs oluyor
Serhun Bey iyi dilekleriniz için teşekkürler.Bende kuyuda iğne ararmış gibi arıyorum bu yeipten işte ama yok ne yazıkki.Bozuk bile olsa yok yani yoksa dediğiniz çok mantıklı aslında umraım bulurum ama yoksa benim klasik aracımda eksik bir yanı olacak

İns bulursunuz. Bazen internet satış sitelerinde oluyor. Bir de elektronik tamir isleri yapan tv radyo tamircileri bit pazarı vs yerlere bakilabilir. Aynısı olmasa da o donemi andıran bir cihaz bulunur belki.

Almanyada hafta sonları flomark (eskici pazarları) kuruluyor bu pazarlarda önceden çok görürdüm bu radyoları çok cüzzi rakamlardaydı.

Eminim halen vardır hemde genelde Türklerin tezgahlarında oluyordu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri