Bende Defender 110 Ile Bu Hastaliga Giris Yaptim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sailorjack86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,020

sailorjack86

Yeni Üye
Oncelikle herkese merhaba.Uzun suredir forumu takip etmeme ragmen yazma firsati bulamamistim.Haziran ayinda aldigim duz dizel Def 110 ile bende araniza katilmis bulunuyorum.Araci alip 25 gun kullandiktan sonra denize ciktim ve su an hala gemideyim.Defender ima kavusmayi iple cekiyorum .Aracimin fotolarinida ekledim.Forumdaki abilerimizin ve kardeslerimizin degerli yorumlarini bekliyorum.Saygilar.

9f256733b75e0e74d4a991f0cabd6036

0a8a60a697b5aeb67f03bc8c4f3dc661

E362dfb10d8b5253ba1708e2e1ca3168

Lenovo Z90a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Hayırlı uğurlu olsun tez zamanda kavuşun üst tavan ve arkaya doğru uzanan siyah renk farkına bayıldım. İyi durmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun, çok keyif alacaksınız mükemmel bir araç , ben günlük olarak kullanmıyorum, herakşam karşısına geçip bir bakmadan eve çıkmam. Hafta içi bazen inip kısa bir tur yapıyorum , en azından çalıştırıp sesini dinliyorum :smiley: Eşim hasta olduğumu düşünüyor :smiley: güzel bir hastalıktır.

Hayırlı olsun, çok keyif alacaksınız mükemmel bir araç , ben günlük olarak kullanmıyorum, herakşam karşısına geçip bir bakmadan eve çıkmam. Hafta içi bazen inip kısa bir tur yapıyorum , en azından çalıştırıp sesini dinliyorum :smiley: Eşim hasta olduğumu düşünüyor :smiley: güzel bir hastalıktır.
Hocam Allah razı olsun her akşam çıkarken bakıyorum sabah çıkarken bakıyorum dedim bı sıkıntı var sende yazınızı görünce tek deilmişim sevindim.

Su an icin bakamiyrm ama bnde donunce kapinin onundeyken oturur izlerim heralde

Lenovo Z90a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR