Benim 2004 Td5 İ Satsam Mi Acaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kakyol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,429

kakyol

Kamp III
Yer
Antalya
son günlerde benim td5 i satsam mi acaba diye düşünüyorum arabayi az cok taniyorsunuz zaten 2004 model 235.000 km ikinci sahibiyim degisen yok alindiktan sonra yapilanlar tümüyle geçmişi ve benim yaptiklarim belgeli ve faturali

ne dersiniz dostlar

Download 20141117 162644 EDIT

Etiketler
Ynt: Benim 2004 Td5 İ Satsam Mi Acaba

Merhaba Kıvanc Bey,
Bugunlerde ben de bir discovery arıyorum. Hatta forumda üye olmadan geziniyordum az avvel üye oldum :smiley:
Aracınızın özellikleri başka bir yerde yazıyor mu bilmiyorum ama eğer yoksa buraya yazarsanız memnun olurum. Saygılarımla

merhaba
aracimi ilk sahibinden (taninmiş bir sanatci) subat ayinda aldim aldigindan 2009 yılına dek Kosifler bakimli 2009 dan ben alana dek yani 2014 subata kadar İstanbul motokar bakimli ben aldigimdan bu yana herseyini Ankara Gaye otomotivde yaptırıyorum ben Antalya da yasiyorum ama gaye ot. akrabamdır
2004 model
235.000km
degisen yok

mat siyah folyo kapli (aldigimda kapliydi)
alir almaz yapilmasi gereken hatta gerekmeyen işlemlerin tumunu ankara gaye ot yaptirdim tum ana sanzman arazi sanzman saftlar diferansiller sokulup bakimlari ve motor alt ve ust kapaklari sokulup gerekli bakimlari yapildi (faturalari mevcut)
2" bearmach yükseltme kiti - 2200TL
Cooper at3 lastikler - 265x70x16 - 1800TL
-30 offsetli jantlar - 900TL
on celik tampon 1500TL
ust port bagaj 1000TL
yan basamaklar 500TL
tampon ve port bagajda ,sisler tampondakiler 2 adet xenon ,port bagajdakiler 4 adet hella f1000 - 1200TL
araç yani iron man led aydinlatmali tente 2m x2.5m 1100TL
bearmach 75mm XL dodik siparisi verildi İngiltere den gelmesi bekleniyor 1250TL
müzik tesisati
clarion indash Zx501e ana unite DVD navigasyon vs
infinity component hoparlörler
5 kanal amfi
JBL subwoofer müzik sistemi toplam 3500TL

Bilirsiniz, 10 yıllık araba almak zordur, sorun çıkma ihtimali her zaman vardır, hele disco olunca daha zor olabiliyor takdir edersiniz. Aracınızın geçmişinin takip edilebilir olması çok iyi gerçekten. Peki,
* Araç muayenesi ne zamana kadardır?
* Kazası veya boyası var mıdır?
* Bahsedebileceğiniz kronik sorunu oldu mu?
* Motor sanırım hiç yapılmadı?
* Satış sebebiniz nedir?
* Fiyat ne düşünüyorsunuz?

Biraz başınızı ağrıtacağım artık kusura bakmayın.

tekrar selam
bugüne dek yani 10 yildir kayitlarini tek tek yetkili ,taninmiş ve bilinen servislerden(Kosifler-motokar-gaye) geçmişini kontrol edebileceğiniz ve bu bilgileri bugünkü elektronik ortamda kayitli bilgilerle eslestirebileceginiz (muayene km bilgisi vs) ayrica borcu harci veya herhangi bir problemi bulunmayan nadir araclardandir

ilk mesajımda belirttim illaki İstanbul trafiğinde ufak tekek kazalara karismistir ama değişeni yoktur boya durumunu bilmiyorum cunku ilk mesajda belirttiğim gibi üzerinde kaplama var
motor hic acilmamistir servis bakim araligi 15bindir ama 10 de bir duzenli olarak yaptirilmistir

satis sebebi rahat batmasıdır :smiley: ve bilinmemektedir

fiyat ekipmanlarin tumu hatta henüz ingiltere'den kargosu gelmemiş dodikler dahil
63.000TL dir

kakyol' Alıntı:
satis sebebi rahat batmasıdır :smiley: ve bilinmemektedir

arkadaşlar satış sebebi çok basit... An itibari ile sağı ve solu DEFENDER ile dolu :smiley: biri benim diğeri de yine bir gezimizde bize katılan ve TOMA yı ve yaptıklarını gördükten 1 hafta sonra Defender alan bir arkadaşımız.

Sonuç: kendisine de Defender alacağız.

mrdnmz :smiley:
bu arada unutmuşum yazmayi muayene geçerlilik tarihi 20/06/2016 dir resmi ekledim bizde hersey belgeli :smiley:

IMAG0194

Direksiyon ve direksiyon kutusu değişmiş mi? banamı öyle geldi ::smiley: Yada, o kadar mı temiz kullanılmış :eek:

degisen bir parça yok temiz kullanilmis olmali belkide direksiyon derisini değiştirmişlerdir bilemiyorum kayıtlara bakmak lazim :smiley:

O zaman hakikaten çok temiz kullanılmış. Ön tarafta görünen tüm parçalar 10 yaş ve 235000 km'ye göre mükemmel temizlikte.

kivanc bey ozelden yazma yetkim yoktu, epostaniza bakabilir misiniz? gerci posta da gitti mi bilmiyorum ama

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba mail adresim kakyol@hotmail.com ayrica skype olarakta ekleyebilirsiniz skype mesai gunleri kullaniyorum mail gelmemis bilginize

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri