Benim de Cj'im Varmış !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fahrenayt11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 161
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,309

Ortaya ne çıkacak...

• Kullanılan toplam oy
    30

fahrenayt11

Ana Kamp
herkeze selam arkadaslar, foruma yeni katıldım, sans eseri cj lerle ilgili konuları okuyordum, kendi kendime manyakmı bu insanlar bir arabayla niye bu kadar ugrasıyorlar diyordum, sonradan cj leriniz bana biraz tanıdık geldi, bizim evin garajında 3-4 senedir yatan arabanın bir cj oldugunu ogrendim simdi, simdilik bir resmini buldum bilgisayarda, yarın resimlerini cekecegim, bana kac model oldugunu soylerseniz sevinirim, birazda fikir verin bana ne yapmam gerektigiyle ilgili, cok sardı beni bu is, bende manyak oluyorum ;D

Etiketler
Ynt: Benim de Cj'im Varmış !..

''bizim evin garajında 3-4 senedir yatan arabanın bir cj oldugunu ogrendim simdi,'' :mad:

Hocam öncelikle bu cümle için ardından o arabayı o garajda 4 yıldır yalnızlığa terkettiğin için sana temiz bir sopa! çektikten sonra gerekli bilgiler sana verilecektir :D :D :D

haklısın, cezamız neyse cekeriz hocam , ama ben bu sitedeki cj leri gorunce cok sasırdım, gercekten cok guzel toplamıslar, cok heveslendim, yarın en acilinden bolbol resim gondericem,

acilen o garajdan çıkarıp özgürlüğüne kavuşturun cj'yi sonrada ilk iş stop lambalarını orjinalleriyle değiştirin.
bu arada çok şanslısınız

Virüs sizede bulaştı artık geçmiş olsun :smiley: geri dönüşü yok. Umarım bütçe ayırabilir ve bakmaya doyamayacağımız bir cj haline getirirsiniz. Sitede cj uzmanı çok kıymetli abilerimiz var eminim yardımcı olacaklardır bu hususta. Ben ZJ sahibi olduğum için teknik bilgi verecek yetiye sahip değilim. Ben sadece toplanmış şıkır şıkır cj resimlerine bakmaktan anlarım. Hazineniz tekrar hayırlı olsun...

vay be, bizim de garajda hamam böcekleri çıkıyor :D
Hayırlı olsun... Aşamaları merakla bekleyeceğim...

Siz dünyada mı yaşıyorsunuz, Zuzaylı mısınız? :smiley: :smiley: :smiley:
Lütfen profilinizi, yaş, şehir felan tamamlayın, bide tanıtım yerine yazın...
Merak ettim sizi ben :smiley:

Söylendiği gibi stoplar acil, hatta o odadan çıkarmadan önce stopları sökün üstünden lütfen :smiley:

Oda, Cj' nin üstüne mi örüldü :smiley:

difransiyel aralıgı dar tuzla olabilir..detaylı resimleri bekliyorum..motor özellikle alt difransiyelleride çekin önünün resminide elimizden geldigince yardımcı olurumm

Bana da Tuzla gibi geldi. Büyük ihtimal 67-68 modeldir. Offroad için çok tutulan bir model değil. Ama CJ nin kötüsü olmaz. Önden , motor içi ve ruhsattaki modeli verirseniz daha net konuşabiliriz..

bana cj gibi geldi.stoplar konusunda bende katılıyorum.j9 stoplarına benziyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR