Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zentoz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,469
Ynt: Benim karavanım. Peugeot J5 Rapido (Özgür)

Süperrrr.... Çok sevindim....Çok güzel.... İyi günlerde kullanmanız dileği ile....Hayırlı olsun..... İlknur- Mahir

Etiketler

Karavanınız hayırlı olsun. Güzel gezilerde kullanmanızı dilerim.

Hayırlı olsun Özgür bey. Güle güle, geze geze kullanın.

Ahmet

Özgür bey hayirli olsun ve güzel geziler. Aracin satistan önce kontrolden gecmesi cok iyi bir durum.

sayın(zentoz)özgür bey selamlar heyecanınızın daimi olmasını ve güzel günlerde kullanmanızı dilerim.saygılarımla kemal orhan

Özgür bey,hayallerinizin peşinden koşmak ne güzel bir şey.
karavanınız hatırlı olsun.
Tekerinize taş değmesin.selamlar.

Özgür bey

karavanınız hayırlı olsun,

sağlıklı, mutlu günlerde tadını çıkarmanızı dilerim

Özgür bey hayırlı uğurlu olsun mutlu,keyifli geziler dilerim. karavanınınz gezmekten eskisin yatmaktan değil,tekerinize taş değmesin.

Hayırlı olması dileğimle, keyifli geziler diliyorum.
Saygılarımla.

herkese iyi dilekleri için teşekkürler. Salı gününü iple çekiyorum. Bir aksilik çıkmaz inşallah. Sonrada yavaş yavaş tadilet işlerini buradan paylaşmaya başlayacağım. Yusuf abi telefonunu yazmışsın rahatsız edebilirim şimdiden özür dilerim :smiley: Bu arada sizlerin yardımına çok ihtiyacım olacak. bu Lyon kentinde bir meğferiniz olarak yanlız upraşacağım. Birde buna Fransızlar eklenince benim için herşey biraz daha zor olacak :smiley:

Özgür ben telefonumu oraya rahatsız edilmek için yazdım 7/24 rahatsız edebilirsiniz ;)
Karavanımız yok bari elimizden geldiğince dostlara yardım ederek bu hobiye devam edilim ;)

Biraz geçte olsa karavanıma kavuştum :smiley: Ruhsat işleri kaldı bir tek ....

[attachment=1]

Fotografia

Güzel gezi ve dinlencelerde kullanmanızı dilerim!..

Cavid Sezen

Özgür mutluluğun daim olsun, herzaman güle güle kullan :smiley:,
karavanla İstanbula gelmeyi düşünüyormusun
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri