Bu Araç Alınır Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan wepud Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,000

wepud

Yeni Üye
selamlar.

170.000 km. kazasız. değişen yok. sol arka çamurlukta ve sağ ön kapının çıta altında lokal boya var.

ve asıl kafamı karıştıran nokta ise ilana hasar kaydını yazmamış aradığımda 8.000 liralık hasar kaydı olduğunu nereden kaynaklandığını bilmemekle beraber plastik tamponlardan dolayı olabileceğini söyledi.

2004 Land Rover Freelander 2.0 TD4 51.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 313259357

bu araç alınır mı? tek kafamı kurcalayan noktası hasar kaydı olması.

Etiketler
Şase no ile sorgulayın.
Plakadan bazen eski araca ait hasar çıkmaktadır.
Bu araca ait çıkarsa satıcı dürüstlüğünden kaybeder

Fiyat olarak edermi ? O tamamen sizin maddi imkânlarınıza kalmis.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şase no ile sorgulayın.
Plakadan bazen eski araca ait hasar çıkmaktadır.
Bu araca ait çıkarsa satıcı dürüstlüğünden kaybeder

Fiyat olarak edermi ? O tamamen sizin maddi imkânlarınıza kalmis.

Ben şase no isteyene kadar aracı övdü durdu sonra 8.000 lira hasar kaydı olduğunu söyledi. Kazasız araçta ne kayıdı diye sorduğumda plastik tamponlar sanırım ben de bilmiyorum dedi. Pek güven vermedi açıkcası.

Verdiği ilanda belirtmemiş olması pek iyi yorumlanamaz.
Araç içinize sindi ise iyi bir eksper yapılarak alınabilir.
Exper için yetkili servis veya sırf bu işleri yapan yerler olabilir.
Tabi kaşeli belge ile.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR