Bu Arac Hakkında Yardımcı Olabilirmisiniz P38

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abromovic Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,728

abromovic

Yeni Üye
Bu aracı almayı düşünüyorum dıştan gördüğünüz olumsuz bir ayrıntı varsa yardımcı olabilirmisiniz çok fazla bilgim yok şimdiden teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1998-range-rover-vogue-4.6-v8-siyah-kazasiz-186444101/detay/

Etiketler
Ynt: Bu Arac Hakkında Yardımcı Olabilirmisiniz P38

Fotoğraflara bakmayı bırakın aracın başına gitsek bile olumlu olumsuz birşeyer söylemek baya zor olur... ancak sorunsuz çıkarsa bana makul göründü diyebilirim. Bu tür araçların çıkarabileceği problemler az çok bellidir, otomatik şanzıman adamı biraz korkutur, diferansiyeli uğuldayabilir, motor bakımları aksatılmışsa hararet yapabilir, aksatılmamışsa bile yaşı itibari ile sorun çıkarabilir. Tabi bu söylediğim de zaten malumun ilanı oldu, ne de olsa 300bin km yapmış 16 yaşında araba... boyası güzelmiş biz burdan ancak bu kadarını söyleyebiliriz, anlayan birine yakından göstermek inceletmek lazım. Hadi espertiz raporu temiz çıktı diyelim, 6 ay sonra masraf çıkarmayacağını hiçkimse garanti edemez, hazırlıklı olmak lazım...

Çok teşekkür ederim sölediklerinizde haklısınız expertiz yaptıracam anlaşırsak dediğiniz gibi yaşından dolayı sonrasında çıkaracağı arızalarıda göze almam lazım

Çok yakar ! dizel daha yüksek model bi araç bakmanızı tavsiye ederim satarkende kolay satılabileceğini düşünmüyorum.

merhaba
p38 ci arkadaşlarıma bir sorum var.sizler piyasayı benden önce bilip takip etme avantajına sahipsiniz.beykozda bir tane ilan var 4.0 çok güzel görünüyor ve sahibinin yazdıklarına görede bakımlı aracı tanıyan varmı linki aşağıda veriyorum şimdiden teşekkürler.
1998 Land Rover Range Rover 4.0 SE 28.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 244846106

merhaba
p38 ci arkadaşlarıma bir sorum var.sizler piyasayı benden önce bilip takip etme avantajına sahipsiniz.beykozda bir tane ilan var 4.0 çok güzel görünüyor ve sahibinin yazdıklarına görede bakımlı aracı tanıyan varmı linki aşağıda veriyorum şimdiden teşekkürler.
1998 Land Rover Range Rover 4.0 SE 28.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 244846106
gidip baktınızmı,bende bir ara ilgilenmiştim ama sahibi ukala birine benziyor ve adem usta 4.0 ın 2000 ve üzerini önerdi diye vazgeçtim,ilanda güzel görünüyor

ben bakamadan araç ilandan düştü malesef.şimdi kadıköyde bir tane var ama koltukları kumaş.onu takip ediyorum şimdi.

2 tane zj kullanmış biri olarak bu p38 lere merak saldım hiç kullanmadım yakıtı zj ye göre çokmu? konfor olarak zj den daha üstündür sanırım ... bu aralar arayış içerisindeyim p38 tavsiye ediyormusunuz..kullanıcı olarak .. şu an favori olarak p38 - freelander 2 td4 2. 0 dizel - 2007 sorento ve grand cheroke 4.7 veya 2.7 dizel arasında seçim yapmam gerekli ancak bu p38 lerde çok hoşuma gidiyor siz olsanız hangi araca yönelirdiniz?

2 tane zj kullanmış biri olarak bu p38 lere merak saldım hiç kullanmadım yakıtı zj ye göre çokmu? konfor olarak zj den daha üstündür sanırım ... bu aralar arayış içerisindeyim p38 tavsiye ediyormusunuz..kullanıcı olarak .. şu an favori olarak p38 - freelander 2 td4 2. 0 dizel - 2007 sorento ve grand cheroke 4.7 veya 2.7 dizel arasında seçim yapmam gerekli ancak bu p38 lerde çok hoşuma gidiyor siz olsanız hangi araca yönelirdiniz?
temiz ve 1999 üzeri p38 bulursanız çok keyifli bir araç

Bende en sonunda Akman jeep te parcalanarak satilan bir 3.1 gorup baskan jeepten murat beyin hic bulasmayin tavaiyesinden sonra tamamen unuttum 3.1 i artik ya 4.7 jeep yada 99 p38 bulursam bakacagim

İyi günler aranıza yeni katıldım bilgilerinize, tecrübelerinize, yardımınıza ihtiyacım var. Antalyada oturuyorum İstanbul'dan bir p38 ile ilgileniyorum. Benim acaba arabayı hangi ustaya servise yada orda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? Arabanın ilanını da paylaşıyorum. 1999 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 38.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 328581954

Arkadaşlar iyi günler herkese. Ben ankaradan Berke. 2 yıldır p38 kullanıcısıyım. 99 model 4.6 hse var bende. Önceki aldığım sahibi herşeyini bitik halde verdi bana 2 senedir bi ton masraf yaptım motorundan bujilerine vs vs. Çok şükür bir kaç sene götürür bu beni. Lakin öğrenciyim ve bana biraz ağır kaçıyor açıkçası. Daha spor tek kapılı bir araba istiyorum. Aracımda hiç kaza yoktur değişende yoktur. Tramer kaydo yok zaten o derece temizdir. Her özelliği çalışıyor. Ankaranın en temiz p38 i olduğunu iddia ediyorum. Zaten sanayide ki range ustalarıda aynısını söylüyor. Lastikler 3 aylık üzerine yeni jant aldım spor jant 6 ay önce cam filmi çektirdim. Anlayacağınız araba cillop gibi :smiley: p38 düşünen arkadaşlarım bu yazıma yorum yaparak ulaşırsa daha detaylı konuşabiliriz. Tekrar herkese hayırlı günler..

İyi günler aranıza yeni katıldım bilgilerinize, tecrübelerinize, yardımınıza ihtiyacım var. Antalyada oturuyorum İstanbul'dan bir p38 ile ilgileniyorum. Benim acaba arabayı hangi ustaya servise yada orda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? Arabanın ilanını da paylaşıyorum. 1999 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 38.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 328581954
güzel arabaya benziyor,05362877556 adem ustaya göster

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri