Bu Kış 2015 Kaç Karavan Yollardaydi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karagozlers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,826

karagozlers

Doğa bizleri çağırıyor
Yer
Tekirdağ
Merak ettim kaç karavan yollarda olduk bu kış
1.Zeynep Süreyya Karagözler
2.Murvet Güngör Aydoğan
3 Resmiye Yusuf Dalkıran
Bizimle olmasada
4. Ümit Taşdemir
Varmıdır acaba başka bu kötü kışın karına, bitmek bilmez yağmuruna, 100 km hızla esen fırtınaya karavanda karşı koyanlar var mı?

Etiketler
Ynt: Bu Kış 2015 Kaç Karavan Yollardaydi

Konumuz ağır geldi herhalde bir kapı koluna bile yüzlerce yorum yapan sözde karavancilar yazacak bir şey bulamadılar.
Kendilerinden Özür dileyerek usta karavancilar
5. Perihan Celal Yalçın

Sevgili Süreyya kardeşim, sizler gibi sürekli olmasa da Batu ile birlikte ürettiğimiz araçlarla kısa süreli kış koşulları denemeleri yaptık.
Sürekli yaşamakla kısa süreli kaçamaklar yapmak çok farklı olsa da, az çok kendimizi tatmin etmeye çalıştığımızı söyleyebilirim. Selam ve sevgiler...

DSC 0756

DSC 0763

karagozlers' Alıntı:
Konumuz ağır geldi herhalde bir kapı koluna bile yüzlerce yorum yapan sözde karavancilar yazacak bir şey bulamadılar.
Süreyya Bey, öncelikle kış kampı yaptığınız ve insanları bu konuda teşvik ettiğiniz sizi kutlarım. :smiley:
Ancak kış kampı yapmayanları sözde karavancı olarak itham etmeniz hoş değil. Ben de bu kış bir gezi yapamadım ve bir sözde karavancı olarak, sizden kış kampı yapanların listesini değil kış kampında yaptıklarınızın gezi yazısını bekliyorum.

Forumdan Haldun Abi'nin, son zamanlarda okuduğum en güzel kış kampı yazısı olan linkini gönderiyorum.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108785.0

fsirin' Alıntı:
Süreyya Bey, öncelikle kış kampı yaptığınız ve insanlara bu konuda teşvik ettiğiniz sizi kutlarım. :smiley:
Ancak kış kampı yapmayanları sözde karavancı olarak itham etmeniz hoş değil. Ben de bu kış bir gezi yapamadım ve bir sözde karavancı olarak, sizden kış kampı yapanların listesini değil kış kampında yaptıklarınızın gezi yazısını bekliyorum.

Forumdan Haldun Abi'nin, son zamanlarda okuduğum en güzel kış kampı yazısı olan linkini gönderiyorum.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108785.0

Feraht bey, benim düşüncelerimi de dile getirdiniz. Kış gezileri yapamıyorum ama, forumdaki kış gezi notlarını zevkle okuyorum.

Avusturalya'nın tümü, ABD'de en fazla karavancıların olduğu zavallı Florida, Texas, Arizona, Kaliforniya eyaletleri malesef kış yüzü görmüyor...
Heyhat, benim de plakam sadece nisan-ekim arası geçerli, yani sezon plakası. Aylarca süren yaz gezileri de pisi pisi karavanaya gitti demek.

Desenize, durum oldukça kötü, sakın farkında olmadan kulüpten atılmış olmayalım... ???

Not.
Benimkisi sadece latife. Lütfen yanlış anlaşılmaya. ;)
Tabi yazılanlar da latife ise...

Karavan benim için sadece bir gezi aracı. Daha rahat , daha çok ve daha özgür gezebilmem için bir araç. Ayakkabım ile aynı statüde. Karavanda yaşamayı değil , imkanlar ölçüsünde yolda olmayı mutlaklaştırmak gerek. Kimsenin kimseye ne eksikliği ne de fazlalığı var.

Ham mermerden heykel yapmakla meşgulüz :smiley: heykel bitsin gezmekte nasip olur umarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri