bu sitede satılık suzuki samurai varmı ve temizliği nedir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adventurous Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,217

suzuki samurai almayı düşünüyorum of road işin ama nasıl bir araçtır arıza cıkarırımı birde karavan

• yolda býrakýrmý

Kullanılan: 0 0.0%
  • ve ortalam fiyatlar neler dir mesela kurtarma motoru arka kapalý kasa istiyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

adventurous

0532-575-55-16
Yer
istanbul
arkaşlar abiler kardeşler ben daha cok var ama 3 ayda bi samurai almak istiyorum lütfen yardımcı olun kapalı istiyorum tenteli degil temiz olsun istiyorum ve bunlar nekadr yakar hastalıkları nelerdir neleri yapmamalıyım alıncak binilcek bir araçmıdr şimdi den tüm herkeze cok tşkler

Etiketler

Ynt: bu sitede satılık suzuki samurai varmı ve temizliği nedir

ABİ ONU BİLİYOM SAHİBİNDENİ COK TAKİP EDİYORUM BİDE İST TARAFLARINDAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ANTALYA CEVRESİNDEKİLERDEN KORKUYORUM DAHA ESKİDEN GEZİ ARÇI OLRAK KULLANILDIYSA DİYE

İlan bölümüne bakarsanız bütün satılık araçlar oradadır...

adventurous' Alıntı:
ABİ ONU BİLİYOM SAHİBİNDENİ COK TAKİP EDİYORUM BİDE İST TARAFLARINDAN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ANTALYA CEVRESİNDEKİLERDEN KORKUYORUM DAHA ESKİDEN GEZİ ARÇI OLRAK KULLANILDIYSA DİYE
Aracın temizliği konusunda şüpheniz olmasın, sahibi PERÇİN kardeşimiz, işten anlayan biri, rent a car çıkması araç almaz. Modifiyesi gayet bilinçli yapılmış, baş ağrıtmayacak bir araç olduğuna emin olabilirsiniz.

ben de maraşta ikamet ediyorum.maraş ve yakın illerde de samu var.inanın bana tamamı antalya,muğla dan gelmiştir.
ama satarken şöyle derler: oralardan araba almayın rente vermişlerdir,yaramaz...
20 yaşında samurai sanki 20 yıldır maraşta. :smiley:)
üstelik plakada 07 hahaha.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR