Buji Bobini 2004 Gv.5 Kapılı 2000 Motor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hunter07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,058

Hunter07

Yeni Üye
Yer
Antalya-Beyşehir
Web
hotmail.com
2004 model gv.5 kapılı için yan sanayi en verimli olabilecek buji bobini arıyorum. Temin edebileceğim yer ve.marka konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
2004 model gv.5 kapılı için yan sanayi en verimli olabilecek buji bobini arıyorum. Temin edebileceğim yer ve.marka konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Acelen yoksa ay sonu gibi bana yenileri gelecek , aracımdakilerde sorun yok , yenilensin diye değiştiricem, araçtan çıkanlarıda değerlendirmeyi düşünüyorum
Aracım 99000 de bu arada....
Bobinin yan sanayisi varmı bilmiyorum ama keisnlikle tavsiye etmem, ya orijinal yada çıkma orijinal mantıklı olan

Son düzenleme:

Elektronik ateşleme kitleri mevcut piyasada birçok araca uyumlu daha verimli çalışıyor yakıttan tasarruf güç artışı sağlıyor bir araştırın derim

Acelen yoksa ay sonu gibi bana yenileri gelecek , aracımdakilerde sorun yok , yenilensin diye değiştiricem, araçtan çıkanlarıda değerlendirmeyi düşünüyorum
Aracım 99000 de bu arada....
Bobinin yan sanayisi varmı bilmiyorum ama keisnlikle tavsiye etmem, ya orijinal yada çıkma orijinal mantıklı olan
Teşekkür ederim.sizden haber bekliyecem.

BERU : ZSE072 - Ignition Coil
NGK 48281 Ignition Coil
SIDAT 85.30230 Ignition Coil
BREMI 20151 Ignition Coil
QUINTON HAZELL : XIC8305 - Ignition Coil
METZGER 0880018 Ignition Coil
TRISCAN 8860 69006 Ignition Coil
JAPANPARTS BO-800 Ignition Coil
VEMO : V64-70-0006 - Ignition Coil
BBT IC16109 Ignition Coil
BOUGICORD 155170 Ignition Coil
ERA 880194 Ignition Coil
ERA 880222 Ignition Coil
MEAT & DORIA 10422 Ignition Coil
ASHIKA 78-08-800 Ignition Coil

Google

her bir satırı gogıl dan aratabilirsiniz .

orjinal sgp ambalajlı yada ngk kullanın derim ..

1-2 tane degiştirmeyin..

mutlaka hepsi aynı marka ve yeni olsun derim..:smiley:

istenirse bi 20 marka ve numara daha bulunabilir..şimdilik 15 ..buldum.

Bende 4tane 100000 km de aracımdan çıkma var , bir sorunları yok çünkü çekiş falan değişmedi, tanesini 250 den 4 ü birden 800 e veririm ihtiyacı olan varsa

Ben bujileri değiştirirken kablosu var mı bunların değiştirelim dediğimde. Kablo yok bobin var o da kolay kolay arıza vermez. Zaten tanesi 900 ₺ dediler. Teşekkür ettim sadece inşalllah sorun çıkartmaz :smiley: araç 2006 gv 5 kapı 2.0

Motor takozları son zamla 400 den 750 liraya çıktı , mübarek araba parçası değil , külçe altın gibi lastik takoz la bu
Sebep ,eski suzukilerin tırnağı olamayacak yeni vitaralara yönlendirmek , fiyatıda düşük tuttular , inceleme fırsatı buldum , dusterdan bir farkı yok yeni vitaranın
Arabanın suzuki olduğunu anımsatan tek şey eşşek kadar double din multi medyası , geri kalan herşey sıradan suv
Ön göğüslük bildiğin sert 3. Kalite plastik
Sorsan 4x4 bide ayrılıyor ama şase namına hiçbirşey yok

Son düzenleme:

Otomatik şanzıman yağ filtresinin fiyatı da 500 ₺ den 700 ₺ ye çıkmış. Neden böyle dedim. Çok sık değişen birşey değil abi ondan diye saçma sapan bir cevap aldım.

Kör tutuğunu seviyor canım
yurdumda hurdacısı bi sever parçacısı bi sanayiye düşmeyegör hele iyi ustalarada desturla yanaşmaz isen vay haline

Ben genel merkezi arayıp sormuştum, diğer marka araç parça fiyatlarıyla eşitlemişler ,lem senin zamlanmamış halin en pahalıydı zaten , hangi markayla eşitledin , bazı parçalarda ucuzlamış efendim, hangi parça ucuzlamış anlamadımya yersen artık

Coil assy,ignition Suzuki, 33410-77E22-000

33410-77E2 suzuki grand vitara - Google'da Ara

sgp ambalajlı ürün orjinal parcadır ..fiyatı ,kalitesi farklıdır..

rot kolunun yerlisini taktıysanız araziye girip ilk artikilasyon denemenizde oracıkca kalıçaksınız dikkat derim..asvaltta bi farkı yok..
acıları dar cok acılamıyor ..
bi ekipmanla ölçmüşlüğüm yok mengeneye baglayıp acılımına bakınca orj olan 60 derece acılıp düzeliyor..yerlisi 30 derece gibim kazık gibi duruyor..
benim kullandığım yerli memleketin gurur kaynagı ve en iyisi diye geciyor litaratürde teknorot marka..
rot milinde illede sgp olmalı derim..:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR