Bursa Misi Kamp Karavan Tesisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nb_mysia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,417

nb_mysia

Yeni Üye
Merhabalar!

Daha önce Misi Kamp Karavan Tesisi ile ilgili topikler olmakla birlikte, tesisin güncel durumu ve tanıtımı ile ilgili yeni bir başlığın uygun olacağını düşündüm.

Adres: Orhaneli Yolu 4.Km. Gümüştepe Mh. Lefkoşe Cd. Nilüfer BURSA
İletişim: bilgi@nilbel.com

Misi Kamp Karavan alanı, 2013 yılında Bursa Kamp Karavan derneğinin gayret, yönlendirme ve değerli katkıları ile Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından yapılmış ve hizmete başlamıştır. 2014 yılında ise tesisler bir Nilüfer Belediyesi kuruluşu olan NİLBEL A.Ş. bünyesine geçerek ticari olarak işletilmeye, değerli kamp ve karavancı misafirlere hizmet vermeye başlamıştır.

Misi Kamp Karavan Tesisi, 34 parsel 7x7m.= 49 m2 ve 6 parsel 14x7 m.=98 m2 (otobüs tipi büyük araç veya 2 araç olabilir) 46 araç çok rahat konaklama imkanına sahip. Sıkışık günlerde ise kapasite 85-90 karavana çıkabilir. Yeni çimlenen çadırlı konaklama alanı yapılacak ilaveler ile 30- 40 çadırlı üniteyi barındırabilecek kapasitede.

Misi kamp ve karavan tesislerinde: WC, duşlar, lavabolar. Sıcak ve soğuk su, mutfak (karavan ve çadır alanlarında ayrı ayrı), 3 adet jetonlu çamaşır makinesi, ütü ve ütü masası, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır. Sosyal tesis, Çocuk oyun parkı, dere kenarı dinlenme terası, çadır alanı ve diğer alanlar çimlenmiş olup karavan park yerleri ise çim taşları ile yeşillendirilmiştir. Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Tesisin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmış olup ana giriş haricinde acil durumlar için ana caddeye açılan bir kapı mevcuttur. Tesiste 24 saat güvenlik görevlisi mevcuttur. Kamp alanı 2 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır.

Kablosuz internet, telefon ve fax hizmetleri için de çalışmalara başlanmıştır. Tesis içerisinde bulunan restoranın tefriş ve donanım işleri devam etmekte olup, tamamlandığında kent insanı ile birlikte tesis misafirlerine de hizmet verecektir.

Ekte bulunan güncel fiyat listesinden de anlaşılacağı üzere tesis, Eylül-Nisan dönemleri arası hem kışlamak hem de hafta sonlarını aileleri ile karavanlarında geçirip tesislerden faydalanmak isteyen karavancı dostlar için de ekonomik imkanlar sunmuştur.

CCI ve Ulusal Kampçı Kartı sahiplerine konaklama ücreti üzerinden %10 iskonto uygulanmaktadır.

Ekli dosyalar

• MisiKaravanFiyat2014_3.doc
    349.5 KB · Görüntüleme: 375

Etiketler
Ynt: Bursa Misi Kamp Karavan Tesisi

+

DSC 1319

DSC 1322

DSC 1333

DSC 1330

Çalışmalarınızı takip ediyoruz
Başarılar

Verdiğiniz bilgilere teşekkür ederiz. Misi kamp sizin de bahsettiğiniz eksikliklerin giderilmesi ile daha başka güzellik ve değer kazanacak . Bu arada Kamp ve karavan sevdalısı dostlarımıza da bir konuyu hatırlatmakta yarar var diye düşünüyorum. Sevgili Arkadaşlar Ülkemiz de Misi kamp gibi işletmelerin sayılarının artması için bizlerin de bu gibi tesislere biraz daha fazla değer vererek konaklamalarımızı arttırmamız gerekmektedir. Kışın Kayağa meraklı arkadaşlarımız Misi kampta konaklayarak günü birlik dağa çıkma imkanlarına sahip olabilirler. Bursa'yı gezmek isteyenler İş dolayısı ile gelenler için Misi'den 20-30 dakikada bir kalkan ve kampın önünden geçen otobüsler ile ulaşım çok kolay.600 yüz yıla yakın geçmişi olan Misi beldesi, Misi kampla birlikte sizlere huzurlu bir tatil yapma imkanı verir. Yaz kış açık olan Misi kamp karlar altında da kamp yapabileceğimiz imkanları tahmin ediyorum yıl sonuna kadar bizlere sunacaktır. Nilüfer Belediyesinin yeni kurulan şirketi NİLBEL A.Ş. ye ve değerli yöneticilerine yolları açık olsun kolay gelsin diyorum.

Bende 2 hafta kadar önce iş için gittiğim bursa'da konaklamam gerekti ben de aracımla misi kampına gittim. Ulaşımı gayet rahat, yol üzerinde tesise gelmeden 5 dak. önce market var. Tesis gayet temiz ve korunaklı. Wc sıcak duş ve mutfak var. Tesisde halen ksımi tadilatlar devam ediyor ancak bu hali bile ülkemiz şartlarında çok çok iyi. Belediye başkanını takdir ediyorum. konaklama iiçn 20 TL + elektrik parası dediler. 1kw yakmışım :smiley: gerek yok deyip almadılar sağolsunlar.
Bursa'da karavanınızla konaklamak için tavsiye ederim.

Ekim ayında bir gece kaldım tesis çok güzel fakat karavanların arasında çok fazla otomobil park etmişti.ayrıca çevreye saygısız müziği sonuna kadar açmış insanlar patenle gürültü yapan çocuklar ve mangal dumanıyla sizi rahatsız eden komşular vardı.pazar günü olduğu için sanırım bursada piknik yapmaya insanlar oraya geliyor ve gerçek karavancılarla piknikçiler bir arada olunca biraz sıkıntı oluyor ama tesisin güzelliği için yolum düşerse yine gidebilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri