Çadır Loap Melbu 4 Veya Husky Boyard ? Hangisini Tercih Etmeliyim ..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SG888 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,953

SG888

Yeni Üye
Yer
istanbul
Selamlar, forumu uzun süredir takip ediyorum, çadır seçimi için 2 seçenek arasında kaldım - karar veremedim.. fikirleriniz bekliyorum.

çadır hafta sonu kamplarında 2 yetişkin ve 2 çocuk ile kullanılacak.. ama rüzgar dayanıklığı - ve dağcılık geçmişim sebebi ile dom çadır tercih ettim, aile çadırlarına bakmadım..

2 seçeneğin de fiyatları hemen hemen aynı, pazarlıkla husky 290 - loap 300 tl ..

2si de 2 girişli ,
loap 240*210 , husky boyard 220*210 iç ölçülerde..

melbu iç mekan 20 cm daha büyük ve 3 Durawrap çubuklu
husky 2,5 Durawrap çubuklu ..

husky nin su geçirmezliği loap melbu'ya oranla %20 daha iyi , (5000 vs 6000) ama 2 çadırı da gördüm -

melbunun paketlemesi , çelik çubukları vs daha kaliteli gözüküyor.. yurt dışı fiyatı daha ucuz olmasına rağmen..

husky de onarım kiti vs mevcut- loap da yok..

mantığım husky boyard diyor ama loap çadır daha hoşuma gitti..

sorunum şu : loap çadırın yurt dışı fiyatı 65 € ama burada 300 tl
husky boyard yurt dışı fiyatı 125€ ama fiyatı burada 290 tl ..

loap çadırın yurt dışı fiyatının ucuz olması , internet aramalarında loap melbuya ait çok bilgi video bulunmaması aklımı kurcalıyor ?

bu ürünler hakkında bilgi sahibi olan var ise çok sevinirim..

http://www.atlaskamp.com/loap-melbu-4-3-mevsim-4-kisilik-cadir/

http://www.sportcity.com.tr/Husky-Boyard-4Mevsim-4-Kisilik-Cadir,PR-31377.html

Etiketler
Ynt: Çadır Loap Melbu 4 Veya Husky Boyard ? Hangisini Tercih Etmeliyim ..

Bende loap melbu 4 var gayet memnunum.iki kişi için bir hayli büyük bir çadır.eğer iki kişi kalacaksanız melbu 3 daha iyi olabilir.Şu ana kadar yağmur problemi yaşamadım.Tavsiye ederim

ben 2 kişi değil - 2 yetişkin ve 2 çocuk için alıyorum..

aslında melbu 4 husky den 20 cm daha geniş... ama kafamı kucalayan yurt dışı fiyatının neredeyse 2 katı olan ürün ile aynı fiyata sayılması ...

yine de yorumunuz için tşk.

bir de husky nin UV özelliği var- yani dış tente güneşe daha dayanıklı sanırım.. loap için herhangi bir bilgi bulamadım..

bende dün melbu-3 aldım.haftaya kampta deniyecez..(kurabilirsek tabi.)

sanırım başka bir konuya daha yazmışsınız oraya da yazdım..

husky boyard 4 aldım , 2 ay kadar önce sportcity.com.tr dan , 3 kez kamp yaptım.. gayet güzel bir çadır..

yukarıda dediğim gibi yurt dışı fiyatı ile TR fiyatı aynı gibi bu sebeple onu tercih ettim..

melbunun 20cm büyük oluşu ve ön saklama bölüm polü bir avantaj ama burada 300 liralara satılan melbu nun yurt dışı fiyatı 65 euro ? arada büyük fark var..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Geri