Çadır Ve Şişme Yatak Önerisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Peacesells Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,802

Peacesells

Yeni Üye
Merhaba,
Öncelikle bu benim ilk çadır deneyimim olacak bu yüzden ekstra önerilerinizi duymak beni çok memnun eder.

İki kişi kamp yapmayı planlıyoruz alacağım çadırı genelde yaz aylarında kullanmayı düşünüyorum. İçerisinde de şişme yatak bulunmasının konforu arttıracağını düşünüyorum. Forumda dolaşıp fikir edinmeye çalıştım. Almayı planladığım ürünler şunlar
Şişme Yatak;
Matlar, Yataklar - ARPENAZ AIR BASIC 120 MAT
Çadır;
- ARPENAZ FRESH&BLACK KAMP ÇADIRI - 3 KİŞİLİK

Bu şişme yatağın çadıra boy olarak sığacağından emin olamadım. Daha iyi bir öneriniz varsa lütfen paylaşın. Yaklaşık 250-300tl bütçe ayırdım. Ayrıca kamp için bir sırt çantam var ve yatak için pompa alacağım. Bunun dışında önerebileceğiniz önemli gereçler varsa lütfen fikirlerinizi paylaşın. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Merhaba,

Decathlon sitesinde çadırın boyutu için 190cmx200cm yazıyor, şişme yatağın boyutu ise 190cmx120cm. Yazdıkları doğru ise yatak çadırın içine sığıyor. Çadır ise yaz aylarında kullanılabilecek bir çadır. Şişme yatak konusunda bilgim yok hiç kullanmadım, onun dışında nasıl bir kamp planladığınız (araba ile mi ulaşım sağlayacaksınız, işletme kamplarında mı kamp yapacaksınız) hakkında biraz detay verebilirseniz daha iyi yardımcı olurlar.

Merhaba,

Decathlon sitesinde çadırın boyutu için 190cmx200cm yazıyor, şişme yatağın boyutu ise 190cmx120cm. Yazdıkları doğru ise yatak çadırın içine sığıyor. Çadır ise yaz aylarında kullanılabilecek bir çadır. Şişme yatak konusunda bilgim yok hiç kullanmadım, onun dışında nasıl bir kamp planladığınız (araba ile mi ulaşım sağlayacaksınız, işletme kamplarında mı kamp yapacaksınız) hakkında biraz detay verebilirseniz daha iyi yardımcı olurlar.

Araçsız kamp yapacağız. Ve kamp işletmesi kullanmayı düşünmüyoruz. Sahile yakın bir yerde kurmayı planlıyoruz plaj gibi kalabalık değil de ormanın derinliklerinde de değil. Sakin ama uzaktan yolu ve denizi görecek ağaçlık bir bölge olabilir. Yer olarak da İstanbul'dan Trakya tarafından İzmir'e kadar olan kısmı düşünüyoruz Kırklareli Edirne Çanakkale Balıkesir İzmir hepsi olabilir. Ama yerden çok gereçler konusunda tereddütlüyüm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR