Çamkoru Göleti, Soğuksu Milli Parkı,yayla Mocamp,abant Da Çadır Kuran Oldumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arastuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,499

arastuna

Ana Kamp
Yer
Ankara
yakın zamanlarda çamkoru göletinde,soğuksu milli parkında,abantta veya yayla mocampda çadırlı kamp kurup kalan oldumu. Ankara da aile ile gidilip kalınabilecek en iyi yer hangisidir. yayla mocamp iyi gözüküyor.tecrübe sahibi olan arkdaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Etiketler
Ynt: Çamkoru Göleti, Soğuksu Milli Parkı,yayla Mocamp,abant Da Çadır Kuran Oldumu

arastuna' Alıntı:
yakın zamanlarda çamkoru göletinde,soğuksu milli parkında,abantta veya yayla mocampda çadırlı kamp kurup kalan oldumu. Ankara da aile ile gidilip kalınabilecek en iyi yer hangisidir. yayla mocamp iyi gözüküyor.tecrübe sahibi olan arkdaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Bu haftasonu çadırlı kamp yaptım çamkoru tabiat parkında. Aile ile gidilecek bir yer.12 lira araç, 5 tl de çadırda kişi başı ücret var. Wc ve çeşme var.mangal yakılıyor ,yere ateş yakmak yasak ama taşla çebirip küçük bir alanda yakanlar vardı. İhtiyaçları alababilecek küçük çaplı bir büfe var. İşletmeci Aşkın bey iligileniyor misafirleriyle. Güzel bir hafta sonu oldu. Tek eksik göle giriş yasaklanmış.orman manzarası olsun sessiz sakin kafamı dinleyim yürüyüş yapayım derseniz ankaradan 100 km. Pazar günü günü birlikçiler geliyor ama kimsenin kimseye zararı yok.

Ynt: Çamkoru Göleti, Soğuksu Milli Parkı,yayla Mocamp,abant Da Çadır Kuran Oldumu

Ağustos ayı başında Abant'a gittim, sakin 10-15 civarında çadır oluyor, geceleri soğuk geçiyor, uzun zamandan beri kalan aileler var, giriş 10 TL çadır başına günlük 20 TL alıyorlar, havası çok temiz, köylüler yumurta, süt vb. şeyler satıyorlar ama çok pahalı (yumurta 1,5 TL) almanızı tavsiye etmem. 2 hafta önce de Yedigöller'deydim, doğa mükemmel, uzun süreli kalacaksanız tavsiye ederim, Bolu'nun içinden giden yol açık, Bolu'dan 42 km, 30 km toprak stabilize yol saatte en fazla 30-40 yapabiliyorsunuz, yağmur durumunu öğrenseniz iyi olur, Orman Bölge Md.lüğünü arayabilirsiniz, ben bir gün yağmurlu günde kaldım oda ayrı bir zevk. Yiyecek ve içecek durumunuzu gözden geçirin çünkü mahrumiyet bölgesi. 2 yaşındaki oğlumla beraber ailecek her iki yeri de çok sevdik. Bir hafta sonu Çamkoru'ya gitmek istiyorum, paylaşımda olan olursa sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR