Çatalca, İnceğiz, Akalan Orman Yolu Keşif Gezisi (19 Ekim 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,750
Ynt: Çatalca, İnceğiz, Akalan Orman Yolu Keşif Gezisi (19 Ekim 2008)

serkann' Alıntı:
navara alınacak son araçmış off road için öğrendik :=)

denizim beceremiyorum video koymayı ama halledicem merak etme :smiley:

hahaha
bence erken karar veriyosunuz

buyrun benim araç,

Goruntu036

Goruntu033

Goruntu032

28 10 07 1340

SP A0234

buarada boyum 190 :smiley: çoğu aracın geçemediği battığı yerlerden tereyağdan kıl çeker gibi geçtiğimi bilirim ne arabaları kurtardı emektar şuanda standart a çevirdim satıyorum isterseniz üstünden çıkan kitler lastikler duruyor...

Etiketler

ahmet arkadaşım navarasını 4 ay önce aldı 2008 standart bi araç belkide o açıdan zayıf arazi performansı
ama benim düşüncem araziye sokarken 2 kere düşünmeli

valla arabam 68 bin km de bunun en az 18 binini arazide yapmışımdır inanın bana biraz modifikasyonla dehşet oluyor...

gezinin 2 etabını bu pazar yapmayı pilanlıyoruz serkan arkadaşımın yeni aracınıda test edicez kısmet olursa
katılmak isteyenlere link atıyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19185.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri