cherokee kalkıştaki titreme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hazanh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,273

hazanh

Ana Kamp
Yer
antalya
merhabalar Antalyadan yazıyorum ismim Hasan 32 yaşındayım turizmciyim.. frontera almaya karar vermiştim ancak aklıma yatan bir araç bulamadım ve zj ye yöneldim.. bir araç buldum 1997 model 5.2.. araçta kalkışta bir titreme oluyor yani ön tekerlekten kaynaklı kalktıktan sonra hiç bir sorun yok sahibi ön sol burçlardan yapıyor dedi araç Antalya kumlucada ve Antalyaya gelecek vakit bulup yaptıramamış iş yoğunluğundan ama aklıma takıldı bu sorun şanzımandanmı diye ancak aracı dik rampalara çekip geri viteste ve d konumunda test ettim 1 cm bile kaçırma yok.. bunun dışında frenleri çok zayıf ve abs lambası yanmakta balatalarının bitmiş olabileceğini düşündüm araç sahibide aynı şeyi dedi.. tecrübeli arkadaşlarımız yardımlarını esirgemezse titreme konusunda sevinirim

Etiketler
Ynt: cherokee kalkıştaki titreme

hazanh' Alıntı:
merhabalar Antalyadan yazıyorum ismim Hasan 32 yaşındayım turizmciyim.. frontera almaya karar vermiştim ancak aklıma yatan bir araç bulamadım ve zj ye yöneldim.. bir araç buldum 1997 model 5.2.. araçta kalkışta bir titreme oluyor yani ön tekerlekten kaynaklı kalktıktan sonra hiç bir sorun yok sahibi ön sol burçlardan yapıyor dedi araç Antalya kumlucada ve Antalyaya gelecek vakit bulup yaptıramamış iş yoğunluğundan ama aklıma takıldı bu sorun şanzımandanmı diye ancak aracı dik rampalara çekip geri viteste ve d konumunda test ettim 1 cm bile kaçırma yok.. bunun dışında frenleri çok zayıf ve abs lambası yanmakta balatalarının bitmiş olabileceğini düşündüm araç sahibide aynı şeyi dedi.. tecrübeli arkadaşlarımız yardımlarını esirgemezse titreme konusunda sevinirim

Merhaba arkadaşım,
Antalyada iyi bildiğim bu sitedede ilanı olan bir araç var 97 orvis bu aracı tavsiye ederim. motor, şanzıman ,yürür her şeyi ile çok iyi durumda bir araç.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1997-model-5-2-orvis-edition-94665962/detay

kasirga1' Alıntı:
Merhaba arkadaşım,
Antalyada iyi bildiğim bu sitedede ilanı olan bir araç var 97 orvis bu aracı tavsiye ederim. motor, şanzıman ,yürür her şeyi ile çok iyi durumda bir araç.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1997-model-5-2-orvis-edition-94665962/detay

cevabınız için teşekkürler.. söylediğim araçla aracımı başabaş takas edeceğim 2000 model vectram var.. önerdiğiniz jeep cidden güzel ama nakit satılık o yüzden aracımı satmayı beklemem gerekli...

bahsettiğim araç bu arkadaşlar
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-jeep-grand-cherokee-5-2-4x4-takasli-79397420/detay/

Tabiki sizin için en uygunu olanını tercih etmelisiniz. hakkınızda hayırlısı olsun diyelim...

antalyaya gelirsen şanzımanı göstermek için şanzımandan iyi anlayan bir arkadaşım var akdeniz sanayinde yardımcı olurum

kahraman826' Alıntı:
antalyaya gelirsen şanzımanı göstermek için şanzımandan iyi anlayan bir arkadaşım var akdeniz sanayinde yardımcı olurum

teşekkürler.. eğer alırsam illaki bakımları v.s. yapılacak o zaman mutlaka sizinle irtibata geçerim..

kahraman826' Alıntı:
ne demek her zaman titreme içinde ii bir rot balanscıya gösterin

sanırım sizdede cherokee var.. tecrübeleriniz vardır ve paylaşım için sağolun eğer rot v.s. den yapıyorsa bu kalkıştaki titremeyi hiç durmam hemen alırım :smiley: araç çok hoşuma gitti tek korkum şanzımandan yapması yani bilmediğim için öyle düşündüm otomatik araçlarım oldu ama 4 çeker aracım olmadı az çok anlıyorum otomatik şanzımandan .. ekstra şanzıman masrafı çıkarsa o konudan tedirgindim.. aracı antalyaya getirme şansımda yok çünkü kumlucada mesafe çok arkadaşın işleri yoğun sabah 8 gece 10 bakalım artık şansa bırakıp alıcam gibi.. galiba bayramdan sonra ancak olur noter v.s.

bahsettiğiniz orvisin çekiş problemi vardı bir ara sahibi bahsetmişti, halloldu mu acaba sorunu, gaza basınca özellikle yokuşta çekmediğinden bahsediyordu..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri