Chervolet Blazer Nasıl Bir Araçtır ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tonym4011 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,748

tonym4011

Ana Kamp
Arkadaşlar aranıza şimdi katıldım :smiley: Bende Doğa tutkunuyumdur.Ve Bu tarz jipleri hep beğenirim helede amerikan olursa :smiley: Bu aracı çok beğendim Araştırdım en çok yorum
bu sitede buldum.Fiyatları gayet uygun . Bu araçların Sorunları varmıdır
örneğin ; vw nin Dsg sorunu gibi Yakıtı nasıldır Kaç kuruş Yakar Yakıt çok önemli değil sonuçta bilinçli alıyosun gülü seven dikenine katlnır hesabı :smiley: Vergisi ne kadardır
ve ben 1997-2001 arası bakıyorum şuan kesin bi sonuca varmadım. Bide bunun
Taheo su varmış aynımıdır bunlar Tahoe biraz pahalı gibi Geldi
Ve bu araç 4 İleriymiş Ve en önemlisi gidişi nasıl? Hızlanması olsun atikliği Olsun?

Çünki cidden Hoşuma gitti bu araç sürekli videolarını izliyorum fiyatarına bakıyorum
Tam detaylı anlatan olursa sevinirim Kullananlardan Ricam Şimdiden teşekürler :smiley:

Etiketler

Ben de yeni üyeyim ancak siteyi uzun bir süreden beri takip ediyorum ve 6 yıldır 96 blazer kullanıyorum ve gayet memnunum öncelikle burada blazer i merak edip yakıt durumunu soran arkadaşlar için bilgilendirme amaçlı bazı bilgileri paylaşmamız gerekir,95 ve öncesi tek nokta enjeksiyon olup düz gaz lpg sistemi bağlanabiliyor ve motor gücü 175 hp,96 ve sonrası çok nokta enjeksiyon sıralı sistem lpg ve 200 hp motor gücü tabiidirki 96 ve sonrasının yakıt tüketimi daha düşük,blazer lerle alakalı yakıt tartışması yapan arkadaşların bunu gözönüne almadan yapılan yorumlar doğru sonuç vermiyor,bir arkadaşın verdiği uzun yolda 11 -12 lt/100 km. lpg doğru rakamlardır ayrıca bir diğer faktör arkadan 2 çeker kullanabilme faktörüdür gerektiğinde 4 çeker olabilmesidir sürekli 4 çeker amerikanlarla karşılaştırıldığında bu yakıt konusunda büyük bir avantajdır.

Arkadaşlar aranıza şimdi katıldım :smiley: Bende Doğa tutkunuyumdur.Ve Bu tarz jipleri hep beğenirim helede amerikan olursa :smiley: Bu aracı çok beğendim Araştırdım en çok yorum
bu sitede buldum.Fiyatları gayet uygun . Bu araçların Sorunları varmıdır
örneğin ; vw nin Dsg sorunu gibi Yakıtı nasıldır Kaç kuruş Yakar Yakıt çok önemli değil sonuçta bilinçli alıyosun gülü seven dikenine katlnır hesabı :smiley: Vergisi ne kadardır
ve ben 1997-2001 arası bakıyorum şuan kesin bi sonuca varmadım. Bide bunun
Taheo su varmış aynımıdır bunlar Tahoe biraz pahalı gibi Geldi
Ve bu araç 4 İleriymiş Ve en önemlisi gidişi nasıl? Hızlanması olsun atikliği Olsun?

Çünki cidden Hoşuma gitti bu araç sürekli videolarını izliyorum fiyatarına bakıyorum
Tam detaylı anlatan olursa sevinirim Kullananlardan Ricam Şimdiden teşekürler :smiley:

blazer v6,tahoe v8 motor farkı,kasa farkı dışında çok şeyi aynıdır,şanzıman 4L60E otomatik chevrolet in camaro larda dahi kullandığı ve randıman aldığı bir şanzıman,defransiyelleri aynı,blazer 4300 cc ,96 ve sonrası vortec motor,198 hp ve tork 350 yani gaza dokundun mu koltuğa yapışmaca,sürüşü ve egzozt sesi bağımlılık yaratır.

blazer v6,tahoe v8 motor farkı,kasa farkı dışında çok şeyi aynıdır,şanzıman 4L60E otomatik chevrolet in camaro larda dahi kullandığı ve randıman aldığı bir şanzıman,defransiyelleri aynı,blazer 4300 cc ,96 ve sonrası vortec motor,198 hp ve tork 350 yani gaza dokundun mu koltuğa yapışmaca,sürüşü ve egzozt sesi bağımlılık yaratır.
başka bir payaşımda 95 modellerde vortec yazıyordu. yakıtı düşünürsek 95 model alnmazmı?

vortec yazar,ancak dediğim gibi 96 ve sonrası asıl vortec dir çok nokta enjeksiyondur beygir gücü daha yüksek ve yakıtı daha azdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri