Chery Tiggo Nasıl Bir Araçtır?

'CHERY' forumunda sensar tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. sensar

sensar Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0
    chery tiggo nasıl bir araç

[attachment=1]

2. cihanülker

cihanülker Zirve

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: Chery Tiggo Nasıl Bir Araçtır?

aman diyorum uzak durum bu araçtan ,bir arkadaşımın daha 20,000km aracını kullandım böyle bir rezalet olamaz ,araba dökülüyor resmen ,canını seven almasın arkadaşlar :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

3. MİCOMİCO

MİCOMİCO 93 VİTARA JLX 3K HARDTOP

Alınan Beğeniler:
    0

4x4 bile değil.

4. c@n

c@n Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

aksaray metro ve vatan caddesi ,millet caddesi trafik polisi araçları bunlardan vermişler polis aracı gördüğümde çok şaşırdım ama 4x2 oluşu çok kötü içine çok ses alıyor birde tabiki malzeme kalitesi düşük

5. yuzen_adam

yuzen_adam Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

Bir aracın önce kendine özgün bir tasarımı olması gerekir bence... İlk gelen parti araçları gidip bayide incelemiştim. Daha kullanılmamış bir aracın boyasının çatlak olması, bazı vidalarının daha fabrikada yalama olup yerinden çıkması, basılan düğmelerin yerinden fırlayacakmış gibi durması ve bunun gibi pek çok kötü izlenim... Bu aracı Türkiye'ye getirip satmak bende büyük kayıp...

6. memuto

memuto denizleri seviyorsan dalgalarıda seveceksin

Alınan Beğeniler:
    0

kesınlıkle yanından bıle gecmeyın ustunuze kalabılır :))

7. AKSAKAL92

AKSAKAL92 ÇANKIRI

Alınan Beğeniler:
    0

Bizde bu tiggo dan almayı düşünüyorduk. daha öncede gezenbilir den iyi kötü fikirler edinmiştim ama genede bi bakayım diyordum ki. önceki gün ılgaz dağında karda kalmış bitanesi. Kendi arabam suzuki swift 4*4 ama tiggonun yarısı kadar benimki. Ama inanın küçücük arabamla o kocaman jip gibi görünen şeyi oynadım top gibi. keşke makinam yanımda olsaydıda tiggoyu kurtardığım yeri resimleyebilseydim. görseydiniz. bide benim araba 1300 motor tiggo 1600. araba gürültüsüne bakarsan sanki arkasında otobüs çekiyo ama eşinip durdu. bi kere daha ısındım swiftime

8. sensar

sensar Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

selamlar swistin performsns hsyrsn kaldım.genel olarak memnun msunuz aracınızdan..

9. AKSAKAL92

AKSAKAL92 ÇANKIRI

Alınan Beğeniler:
    0

etrafımda pek swift bulunmdığından korkarak almıştım ama gayet memnunuz. bir kızım var ve bu şekilde bize yetıyor ama 2-3 çocuklu aileye dar gelır. yakıtı geyet ıyı tupü yok ama hemen hemen aynı yakıyor. arabanın altı yere oturmadığı sürece zincir takmaya gerek yok. tek sorunu vergısı. ruhsatında 1328 cc yazıyor 1600 motor arabayla aynı vergıyı ödüyorum tek taksıdı 243 lıra. şimdilik bu kadarcık yazdım ama her türlü konu hakkında bılgı verebılırım.

10. alpino

alpino Kamp III

Alınan Beğeniler:
    0

bu araç bir önceki kasa toyota rav 4 kasası zaten alacaksanız 2.el toyota alın hem 4*4 hemde istediğiniz zaman satarsınız bu aracı alan evladiyelik bir araç almuş olur bence torununa bile bırakabilir ;D

11. CİNCİN

CİNCİN Ziyaretçi

yüzde 100 katılıyorum. sokağa atacak paranız varsa Tiggo alın

12. GEZGİN

GEZGİN Ziyaretçi

Can güvenliğini hiçe sayan,parasına acımayan,son sahibi olmak isteyen cherry tiggo alabilir ben yanından bile geçmem bu aracın...

13. rsc86

rsc86 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

tiggo alacıma ikinciel L200 alırım

14. berk

berk "DEFENDER" is the sign of the sick mind :)

Alınan Beğeniler:
    0

L200 guzel bır arac... bence tıggo alcaaama bısıklete bınerım daha iyi olurdu :D

15. rsc86

rsc86 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

benim mk 2 nin arazi kabiliyeti daha iyidir

16. metinbk

metinbk Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

çin malı arabadan hayır gelmez bizde düşündük bi ara dedemle almayı fakat şuan daihatsu terios bakıyoruz.

17. rsc86

rsc86 Kamp II

Alınan Beğeniler:
    0

tiggo alacağına duster veya lada priora alın

18. dengesizadam

dengesizadam Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Forum kurallarında hakaret ve küçümseme içermemeli diyor bu kurala uyaraktan şunları yazıyorum.

Chery marka aracın kaportası neyden yapılıyor bilmiyorum ama izlediğim bazı videolarda araba duvara çarpınca duvar arka koltuğa kadar geliyor belkide çin nüfusunda ki artışı azaltmaya yöneliktir. ben bir dönem chery kullanıcısıydım araç 25-30 derecelik rampalarda 40-50 m sonra bayılıyor 60-70 le tepeye kadar çıkıyor bu önlemide herhalde hız yapmıyalım diye yapmışlardır. Ayrıca yeni modellerde LPG yi ruhsata işletemiyorsun bu önlemde kapalı garajlarda Allah korusun patlama olursa bina çökmesin diye LPG taktırmamızı engelliyor olabilirler. Ve son olarakta ivmelenme sini biraz kısmışlar ki zırt pırt sollama yapmıyalım diye.

Ancak ben kaportası sağlam olsun, rampada iyi çıksın, lpgmi ruhsata işletim zırt pırt sollamaya kalkışayım istiyerekten arabamı sattım.

19. Mustafa E

Mustafa E Doğada Olmak Güzel Şey...

Alınan Beğeniler:
    0

Deri koltuğun sündüğünü ben ilkdefa bu araçta gördüm yaw bukadarmı kötü yapılır bir araba hayatımda gördüğüm en kötü araç tofaşlar diyodum bu chery yi görünce tofaş bile kaliteli kalıyo.

Yükleniyor...