Cj-5 Ler Hakkında Bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alifu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,071

cj-5 tuzla kasa ile normal kasa arasındaki farklar

• cj-5 tuzla kasa ile normal kasa arasındaki farklar

Kullanılan: 2 50.0%
  • cj-5 tuzla kasa ile normal kasa arasındaki farklar

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

alifu

Yeni Üye
selam arkadaşlar en kısa zamanda bir tane cj-5 almayı düşünüyorum 7 bin ile 10 bin arası 2-3 tane araç buldum bu hafta içi onlara bakacağım lakin aklıma takılan sorular var tuzla kasa araç ile normal cj-5 arasındaki fark nedir artıları eksileri var mıdır ve araç alırken nelere dikkat etmeliğim başıma gelebilecek sıkıntılar nelerdir mesela benim en çok korktuğum araçın hararet ve yağ yakma sorunu olması bunu nasıl anlayabilirim ?

Etiketler
Ynt: Cj-5 Ler Hakkında Bilgi

A.s. arkadas dedıgın fıyatta buyuk ıktımalle tuzla jeeptır . cj serısıyle tuzla arasında çok fark var cj 6 sılındır kımısının onler dısk hıdrolık dıreksıyon sanzuman ve defransıyel motora gore aksesuar yakısan bır araç gorunum "olarakta çok guzel tuzla jeep ıse harıka motor 4 sılındırlı agır devır bır motora sahıp performas olarak cj ıle boy olçusemez dıreksıyonda her zaman bosluk olur orjınal frense yaslılıktan dolayı fazla fren tutmaz ofroad ıcın ıdeal bı araç degıl ona gore ıyı dusunun cj bulun 6 sılındır tadını alın bırakamazsınız

Almadan cj konularını tek tek incele. Yolun en başında hata yapmak hem maddi hemde manevi yönden çok yoruyor insanı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için araç ile araziye çıkmam şehir içinde takılırım aracın motor bakımından sorunsuz olduktan sonra aksesuar işleri kolay gibi geliyor

Şimdiden alacağın araç hayırlı olsun. Fakat şunu unutma Aksesuar üzerine sinir yok. Ben de bir ci topluyorum. Bu ödenir heves girdim. Sonradan su an pişman oldum.aradım hala bitmedi. Gönül yorgunluğu da var. Askerdeyim ve hala kafamda araba var. Harcadığım paranın haddi hesabı yok. Kaporta boya bitti elektrik kaldı birde muayne. Sana tek tavsiyem yapilisini al ve uğraşma. Ugrastikca sıkılırsin. Hem paran gider hemde gücün uzulur

HTC Desire X dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR