Cj İcin Küçük Römork Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan izrafeel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,466

izrafeel

Özgürlük herkes için farklıdır.Benim içinse CJ'dir
Yer
Kayseri
Arkadaşlar merhaba ;

Cj icin küçük römork arıyorum. Herhangi bir fikri olan var mı?

Etiketler
Ynt: Cj İcin Küçük Römork Arıyorum.

dusundugun , istedıgın gıbı remork resmı yayınla veya imkanın varsa yaptır

bi arkadas foruma yuklemis cok begendim belki fikir olur

ImageUploadedByTapatalk1396124930277203

Aslında hem arkadaşın eklediği hemde benim eklediğine yakın birşeyleri yapacağiz. Yine de ufak tefek birşeylere de şimdilik bakıyorum.

Image

sarısı çok hoş , herhalde sahseyle bırlıkte kesılmıstır eskı araclardan imkanın varsa o modelden yaptır jep kupasını ıyı tamır eden kaportacı veya cj cı yapar

jepler için çok guzeller ama hersey paraya dayalı oldugundan bana uymaz inşallah Sız yapabılırsınız

paylaşılan modeller harika, ekleyenlerin ellerine sağlık. atıl durumda bir kupa çok güzel iş görür aslında. ama kör ölünce badem gözlü olur misali hurda kupaya bi kucak para isterler. hele bide projenin böyle birşey olacağını bilirlerse para iki kucak olur ;D

fikir olsun diye ekliyorum ama yanlış anlaşılmasın satılık değil

Fotoraf0327

Fotoraf0322

aynı sıkıntı bende de var benimde ihtiyacım var küçük bir römork a geçnde pikniğe didelim dedik sığmadık jeep e ama ruhsata işletmek gerek trafik sorun çıkarır mı acaba burda sanayiye bakıştırıyorum ama bulamadım henüz küçük kiar bişey olmalı bulamazsam kendim yapmayı düşünüyorum

Abi adamlar hurdaya 700 tl para istiyorlar . Delirecem ya

atillaunal' Alıntı:
aynı sıkıntı bende de var benimde ihtiyacım var küçük bir römork a geçnde pikniğe didelim dedik sığmadık jeep e ama ruhsata işletmek gerek trafik sorun çıkarır mı acaba burda sanayiye bakıştırıyorum ama bulamadım henüz küçük kiar bişey olmalı bulamazsam kendim yapmayı düşünüyorum
en son baktigimda 750 yada 1000 kg ya kadar ruhsata isletmek gerekmiyor diye yaziyodu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR