cj5 için satılık krom ön panjur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan urcan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,860

krom panjuru olan satmak isteyen veya bildiğiniz var mı?

• satılık çıkma

Kullanılan: 1 50.0%
  • sıfır krom

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Etiketler
Ynt: cj5 için satılık krom ön panjur

Trabzonda Fethi GÜNNAR abimizde ön krom panjur vardı..kendisi jeep yedek parça işiyle meşguldür fiyat alın derim..tlf:0537 272 6517

abi panjur yok ama sen yazmışın oraya diyer aksesuarlarlada ilgileniyorum diye benim elimde ön arka tampon bulbar(tampon üstüne takılan korkuluk gibi birşey)stetme yeri resimlerini yüklüyorum bakın bizde her türlü sıfır krom cj parçası bulunur.Krom aynadan tutun krom tampona kadar var ama malesef panjur yok

1

2

3

abicim ön arka tamponla göstergenin fiyatını öğrenebilrimiyim ya da tek göstegeninkini?0554 462 70 70 isterseniz msj atabilirsiniz teşekkürler.

ustam bu ön camı yatırma menteşesi varmı.aynaların kolları ve aynalar varmı.sadece bunlarmı sende .saygılar ii satışlar

zeynelyesilbas' Alıntı:
ustam bu ön camı yatırma menteşesi varmı.aynaların kolları ve aynalar varmı.sadece bunlarmı sende .saygılar ii satışlar
reis biraz geç oldu ama bunlar var bende kromdur sıfırdır kargoyla gönderilir kargo bana dahildir pazarlıksız 400 tl dir saygılar.

ormanci1907' Alıntı:
Resimde Görünen Parçaların İsimleri Ve Fiyatları.
Krom İç Panel=200 tl
Krom Ön BaR(bushbar) Tampon ile Birlikte=300 tl
Krom Arka Tampon=150 tl
Krom Arka Stetmelik=250 tl
Krom Basamaklar=300 tl
Krom Ön BaR(bushbar) Tampon ile Birlikte elinizde mevcutmu? varsa fiyat öğrenme şansım varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri