Cj5 Toplamak Mı? Almak Mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan UlasCan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,935

UlasCan

Yeni Üye
Abilerim öncelikle hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum. Çocukluktan beri hayalini kurduğum bir araç olan cj5 i artık somutlaştirmak istiyorum yalnız biraz araştırma yaptım ve araştırmalarıma göre bu araç biraz zahmet ve bütçe gerektiriyor. O yüzden size bir kaç soru sormak istiyorum ve sizler cj5 ustası ve cj5 sizin hayat felsefeniz haline gelmiş ve inanın tam 2 haftadır uyku düzenim bozuldu bu araba yüzünden. Öncelikle aracımı şehir içi kullanacağımı bildiririm ve az yakmasını istiyorum (Orjinali gibi 4200 cc olmasına gerek yok)

1-Temiz bir cj5 almak mı? Yoksa orta halli alıp toplamak mı?

Sorulara siz cevap verdikçe ben soru yönelticem:smiley:
Şimdiden teşekkürler :smiley:

Son düzenleme:

Etiketler
Hangi marka model olursa olsun hazır almak en iyisi. Hem zaman hem paradan tasarruf edersiniz. Zaman deyince aklınıza kısa süreler gelmesin,1 seneyi rahatlıkla buluyor. CJ'ler ile tecrübem yok ama illa güzel toplanmış bir tanesini bulursunuz.

Abilerim öncelikle hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum. Çocukluktan beri hayalini kurduğum bir araç olan cj5 i artık somutlaştirmak istiyorum yalnız biraz araştırma yaptım ve araştırmalarıma göre bu araç biraz zahmet ve bütçe gerektiriyor. O yüzden size bir kaç soru sormak istiyorum ve sizler cj5 ustası ve cj5 sizin hayat felsefeniz haline gelmiş ve inanın tam 2 haftadır uyku düzenim bozuldu bu araba yüzünden. Öncelikle aracımı şehir içi kullanacağımı bildiririm ve az yakmasını istiyorum (Orjinali gibi 4200 cc olmasına gerek yok)

Slmlr..ilk önce hic üsenmeden saç beyazlatan cj5 basligini okuyarak bir incele bence...daha sonra bu konu altinda bilgilerimizi paylasalim.

Kardeşim umarım hayalinizi gerçekleştirirsiniz. Bir hafta önce 1979 model cj5 aldım. Masrafsız ve tüm kromlari mevcut.Gayette memnunum.hazir bulup almanız tavsiyemdir.

Huzurlu ve mutlu günler

78dff68a186ad69ecbcf8a6da74234a3

Huzurlu ve mutlu günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri