Crv Mi X Trail Mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drebced Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,222

drebced

Yeni Üye
arkadaşlar 2,2 dizel crv veya x trail arasında kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim. iki çocuklu bir aileyiz araç içi genişliği daha fazla ve daha rahat olacağını düşündüğüm için jip almaya karar verdim. max 750000 e kadar çıkabilirim diye düşünüyorum alternatifler içinde en iyi iki araç olarak crv ve x traili düşünüyorum. araziye nadir de olsa çıkarım genelde asfaltta sürerim fakat bulunduğum şehir yolları çok da düzgün değildir.hangisi daha uygun olur benim için bana yardımcı olursanız sevinirim

Etiketler
Ynt: Crv Mi X Trail Mi

Bence kesinlikle X-TRAİL. Hem daha geniş, hem 2.0 DCI çok daha yaygın bir motor ve halen üretimi devam ediyor. Hondanın 2.2 dizel Türkiyeye gelmiyor artık. X-Trail'i kullananlarda konfor vs. çok memnun olduklarını söylüyorlardı. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama malum sitede belirttiğiniz fiyata, km'si fazla olmayan güzel araçlar var. Örneğin http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-2010-x-trail-2.0-dci-platinyum-4x4-kazasiz-boyasiz-63000-km-de-159882275/detay

Bence bir de BMW X3 e bakın:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-2009-2.0xd-ilk-sahibinden-bakimli-masrafsizdir-161000400/detay

üstad x3 iki çocuk koltuğu ve bir annenin arka koltuğa sığabileceği bir araç değil o yüzden hiç düşünmüyorum
bu arada 2.2 dizel yerine 2,0 benzine lpg alternatif olabilirmi yoksa yine de x trail mi diyosunuz

Lpg tankı bagajını küçültecek. Babamda birinci ve ikinci nesil crv vardı. Uzun zaman kullandı. İnan bana dışarıdan göründüğü kadar fark yok arada. Aslında model takıntın yoksa o paraya 2006 grand cherokee alırsın. Kullanmaya doyamazsın. Dizel olduğu için lpg ye de gerek yok. Bir bakın istersen. Hatta sana tavsiyem birkaç otogaleri gez. Arabaların içine bin. O zaman farklarını daha iyi anlarsın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-2006-jeep-grand-cherokee-3.0-crdi-limited-218-bg-4-x-4-161436676/detay

örnek bir araç. Yalnız size tavsiyem hangi aracı alırsanız alın mutlaka almadan önce iyi bir servise yada ustaya göstermeniz. Bizim pert olan grand cherokee mizi sigortadan alıp kazasız diye ilan vermişlerdi. gözlerime inanamamıştm. para kazanmak için her türlü hile hurdayı yapıyorlar. Sitede bu arabadan kullanan arkadaşlar var fikirlerini alın gerçekten çok keyifli çok kaliteli bir araba.

burak bey vermiş olduğunuz örnekler güzelde birde ülkemizin mtv diye bir gerçeği var ki herşeyden vergi alan devlet babamız bizleri mtv ile daha da köşeye sıkıştırıyor.onun için düşük hacimli motorlar tercih sebebidir sizin de vw tercih etmeniz gibi

2006-2007 grand cherokee nin mtv si 2*1.355-TL
4-6 yaş arası alacağınız crv 2,2 nin mtv si 2*1,299-TL

hemen hemen aynılar. Allah kısmet ederse 1 sene sonra kendime Discovery4 alacağım Tiguan ı eşime bırakacağım. Eşime bırakmayacak olsam 1 dakika düşünmem Grand Cherokee alırım. O arabanın heybeti yaylanması motor gücü hiç bir şeye değişilmez. Üstelik 3,0 dizel GC nin km de yaktığı yakıt 60 kuruş iken 1,4TSİ Tiguan ın yaktığı 50 kuruş hemen hemen aynı yani işletim giderleri.

bence hiçbiri..Subaru Forester'a da bi bakın derim nacizane fikrim.Bende bu 3 araç arasında çok kalmıştım.Forester ağır bastı :smiley:

Cherooke ler gerçekten heybetli ama o heybetin moose testinde dezavantajını izlediniz umarım :smiley:
ama offroad için ideal onraod ta ise actiona gelmez :smiley:
https://www.youtube.com/watch?v=zaYFLb8WMGM
https://www.youtube.com/watch?v=P21lwEYY-D0

burak bey bende kendime doka unımog almayı istiyorum ama maalesef şartlar işte.sizin durumunuz iyi olabilir mtv dert etmeyebilirsiniz fakat gerçek şu ki çoğumuz için sıfır araç almak hele hele büyüm motorlu imkansıza yakın.saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri