DACİA DUSTER 4*4 DEBRAJ BALATASI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,824

ARKADAŞLAR 15,20 SN PATANAJ ATTIMI YA KOKU VERİYOR VEYA DUMAN ÇIKIYOR ACABA BUNLARA UYGUN PORSELEN

• PORSELEN BALATA

Kullanılan: 1 11.1%
  • OOF ROAD BALATASI

Kullanılan: 8 88.9%

• Kullanılan toplam oy
    9

Etiketler

Ynt: DACİA DUSTER 4*4 DEBRAJ BALATASI

Bence de 15-20 sn de patinajda koku gelmesi duman atması normal. Siz aracı değiştirin. Hatta bir şık daha açın ki oy verebilelim. Benim size önerim Nissan 200 SX 'dir. Bol bol patinaj çeker kontra (yan) verirsiniz banamısın demez ...

Ya da ben arazide patinaja kalıyorum asfaltta patinaj çekmiyorum diyorsanız önce lastikleri değiştirin sonra balataya bakarsınız!

porselenmidir nedir o balatayı taktığında bu sefer pati çekerken koku gelmez ama şanzıman aks defransiyel ne varsa kucağına alırsın.

AVRUPA DA ADAMLAR YAPMIŞ NEBİÇİM OLMUŞ DEMEK Kİ YAPILA BİLİYO AMA SİSTEMİNİ USTASINI PARÇALARINI BULMAK LAZIM OFF ROADÇI DUSTERLAR DEHŞET OLMUŞ AMA TÜRKİYEDE NASIL YAPILIR ONU BULMAK LAZIM

aslında güzel bir aile arabası kullanışlı ama asvalttan inmeyecek ben bu 4x4 dedikleri modelden 3 tane gördüm bizim çıtır dedigimiz hafif takılan ark arabalar içler acısı hertarafından sesgeliyo
uzun vadede akıbetini tatalara benzetiyom ama çokmu abartılı olur bilmem

TATA DAN ÇOK DAHA KALİTELİ DİKKATLİ BAKILIRSA RAHAT ANLAŞILIR TABİKİ DÖKÜLÜRSE SATARIZ GİDER BENİMLE BİR Mİ YAŞAYACAK ÇOK PAHALI VEYA KALİTELİ 4*4 LERDE DE MASRAF ÇIKIYO SONUÇ TA ŞANSADA BAĞLI VE PARAYA PARAM ÇOK OLSA TOYOTA LANDCROSER ALIRDIM :smiley:)) NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE YANİ

dusteriniz hayırlı olsun güle güle duster gibi kullanın
ama sadece duster gibi.............. ;) ;) ;)

bence ederine satılan bir aracınız var güle güle kullanın , arazide tabii ki çok zorlamayın ama bence piknik , patika yollar, biraz alt yüksekliği gerektiren yerlerde , biraz çamurlu zeminde rahatça işinizi görür.

bu arada hangi araç olursa olsun , aralıksız 10 saniye bile patinaj çektirmeye devam ederseniz koku yapar , eh tekrarladıkça da sıyırır, kaçınılmaz.

farklı bir debriyaj bile koysanız bu hareketten kaçının. kapasitesine göre kullanın daha iyi.

Ortalığı selimsarperler sarmaya başladı.

Bilen bilmeyen, kendini bişey zanneden herkes konuşuyor.

Aloooo, sana mı soracaz bilader arabayı nasıl kullanacağımzı.???????????????????????

Mübarek ramazan günü adamı çileden çıkarıyorlar.

Sevgili halkımız,

*Herkesin arabası kendine.

* Burası forum. Burada bilgi isteyen bilgi ister, bilgisi olan varsa ortaya koyar vs. vs. Arkadaşımız balatalarla ilgili bir soru sormuş. Varsa bilgin ortaya koyarsın. Ya yoksa... Susarsın. Buna rağmen konuşuyorsan, senin durumunu anlatacak insanlık durumu "cırcır"dır.

*Gerektiği zaman susmak gerekir. Haddini bilmek gerekir.

Sana söylüyorum hemşerim, sana ne adamın arabasından. Yok balata yerine arabayı değiştirmelişmişde yok tarlaymış da ... İşine bak yahu . Git daha önce hangi patikalarda dolaşıyorsan oralarda dolaşmaya devam et. Niye insanları taciz ediyorsun?

ÖMÜR BİTER KLONLAR BİTMEZ....

Topluma açık yerde çok ses çıkmasından daha güzel birşey olamaz.Konu sahibinin vermediği tepkiyi vermek yersiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR