Dacia Duster 4x4 2011 Stop Etme Sorunu Hakk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alanya0707 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,740

alanya0707

Yeni Üye
Merhaba herkeze sayin duster kullanicilari benim sorunum su bugun sabah aracim durduk yere stop etti mazot elcigini biraz pompalayinca calisiyordubfakatbnormal marsa basinca almiyordu ve calistiktan sonra gazi birakmaduligim surece calisiyordubhervturlu tamircoye goturdum çözüm bulunamadi sonra servise goturdum mazot pompasininbenjektorlerin ve triger kayisnin degisecegi gibi komik bir sonucla karsilastim ve malesed 6900 tl masraf cikardilar ama ne hikmetse onca parcasi bozuk oan arac hicbir belirti vermio ne siyahbduman nede performansta bir dusukluk ve daha sonra kendiliginden duzeldi lutfen fikri olan yardimci olabilir mi iyi geceler. .

Etiketler

Ynt: Dacia Duster 4x4 2011 Stop Etme Sorunu Hakk.

Yıllar önce bir aracımda benzer sorun yaşamıştım. Yakıt pompasından olduğunu düşünüyorum.

off road runner' Alıntı:
Yıllar önce bir aracımda benzer sorun yaşamıştım. Yakıt pompasından olduğunu düşünüyorum.

Şantiyede kullandığımız 2. bir aracımız da (1989 yılı - benzinli Anadol) sabahları çalışmıyordu. Elemanlar, karbüratöre biraz benzin döküp çalıştırıyorlardı. Sonra bütün gün çalışıyordu. Ertesi sabah yine aynı durum. Yakıtın geri kaçtığını bulmuşlardı.

Bu arabanın yakıt pompası kronik sorunlumudur nedir , bugun çıkmacıda biri pompa soruyordu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri