"Dacia Duster alır mıydınız?" anketi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TTamer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,425

Dacia Duster alır mıydınız? (Would you buy a Duster?)

• Seviyorum. Hatta aldım ! (I like it so much that already bought one)

Kullanılan: 65 28.9%
  • Fena değil gibi görünüyor. Almayı düşünebilirim(Looks nice. May be, I can buy one.)

Kullanılan: 92 40.9%
  • Hiç bir fikrim yok. (I have no idea)

Kullanılan: 4 1.8%
  • Biraz daha denensin. O zaman güvenebilirim belki. (More experiences needed to enlighten me)

Kullanılan: 34 15.1%
  • Nefret ediyorum. (I hate it!)

Kullanılan: 30 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    225

TTamer

Ana Kamp
Cidden merakımdan bu anketi açtım. Belki Google'dan arayan foruma yabancıların da ilgisini çeker diye.

Etiketler

Ynt: "Dacia Duster alır mıydınız?" anketi

Çok beğendim aldım ama henüz gelmedi bekliyorum.1.5 dci lauret+look paket+Güvenlik paket+deri direksiyon, deri vites topuzu

hayırlı olsun Alpay bey. Forumdaki listeye adınızı yazdırdınız mı?

Grand vitara sahibi olarak merak ettiğim bir araç açıkçası, bir ara test etmek isterim...

Kesinlikle alırdım ;) Eğer lüks beklentiniz üst seviyede değilse, bu fiyata alınabilecek en uygun araç

Sanırım bir yıl gibi bir süre sonra alacağım,inaşallah herşey planladığım şekilde giderse.

Takma stoplara kafanı tempus, bak vatandaş koşuyor; sen de koş. Yoksa bulamayacaksın haaa. ;D ;D ;D

Bence otomatik seçeneği olsa düşünülebilir...

Bu arada sonuçlara göre hiç bir fikrim yok diyen çıkmamış. Yoğun tartışmalar sonucunda herkes iyi kötü fikir sahibi olmuş.. :smiley:

Hız sabitleyicisi ve Yokuş tutucusu olana kadar bekleyeceğiz artık.... :D ;D :smiley:

aldım bile
beyaz 4x2 deri iki günde 750 km, valla çokda hoşuma gitti

Demirtaş' Alıntı:
Hız sabitleyicisi ve Yokuş tutucusu olana kadar bekleyeceğiz artık.... :D ;D :smiley:

Yokuş tutucu varmış kıymetli yeni üyemiz. ;DHoşgeldin. Sekan daha iyi biliyor. ;D
Hız sabitleyici de varmış ama, bildiğimiz anlamda değilmiş. Mesela 170 km.yi geçemiyormuşuz. Motor yakıtı kesiyormuş. Ama araları sabitleme işlemi olmuyormuş. ;D

Hayırlı olsun repM.

Artık dünyayı yukarıdan seyrederek gidiyorsun. Ne güzel.

Sürüş deneyimlerini paylaşırsan seviniriz.

recepgulseven' Alıntı:
O zaman sen herhalde bir duster sahibi olamayacaksın ;D :p

İnşallah olacağız...Allah kısmet ederse...
Emekli olunca...
Emekli oluncaya kadar sabırla On Numara,Süper Sayısal ve Sayısal oynamaya devam edeceğiz...
Saygılarımla... :smiley: :smiley: :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR