Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan basrail Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,433

Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor?

• BEYAZ (opak)

Kullanılan: 79 33.5%
  • SİYAH

Kullanılan: 62 26.3%
  • PLATİN GRİ

Kullanılan: 22 9.3%
  • BAZALT GRİ

Kullanılan: 19 8.1%
  • KAHVERENGİ

Kullanılan: 45 19.1%
  • ELMAS MAVİ

Kullanılan: 5 2.1%
  • UZAY MAVİ

Kullanılan: 4 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    236

Etiketler

Ynt: Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET

Siyah ve Beyaz çok yakışmakla birlikte aracın çizilmesinden çekinen birisi macera paketli gri renkli Duster almalı ;)

Beyaz'ı çok düşündüm ama kir göstereceği için vaz geçtim. Bende bir de siyah megane var o da çok kir gösteriyor. Bu bakımdan gri'den çok memnunum. Kesinlikle öneririm.

Aracım beyaz ama beyazda kir ve çizik gözükmez diye zannetmeyin, siyahtan pek farkı yok aslında. En iyisi gri bence.

Benim aracım Gri. Ancak araca yakın olduğunuz zaman, kapıyı açaraken inerken binerken vs. kirli olduğunu farkediyor yıkamacıya gidiyorsunuz. Ve, Gri tamda bu aracın rengi dedirtmiyor insana. Bence en güzel beyaz renk yakışıyor. Beyazı yolda görürsem dönüp bir daha bakıyorum. Siyahta güzel görünmekle birlikte diğer jeeplerinde %90'ı siyah olduğundan arada kaynıyor, kendini gösteremiyor bence. Karamel renk ise full donanımlı ve tertemiz bir araç ise kendine baktırıyor.

Sizinle aynı fikirdeyim avekaraman bey. Yorumunuz için çok teşekkürler. :smiley:

Renkler ve Zevkler tartışılmaz daha önceki arabam griydi griyi hiç sevmem beyaz almak için çok bekledim sonunda beyaz renk aldım birde paçalık takdırdım mis gibi oldu

Aracım beyaz ve gerçekten çok hoş bir görünümü var

Bence de beyaz , hele tavana piano black folyo kaplarsanız tadından yenmez.. :smiley:

Oylamalar için herkese çok teşekkür ederim. Beyazda karar kıldım. ;)

Sipariş ettiğimda hazırda diğer renkler vardı, siyah istedim, 15 gün sürer gelmesi dedileri
beklerim dedim ve bekledim, aldım, memnunum...

En çok beyaz Duster görmekle beraber, platin grinin de Duster'da hiç fena durmadığını düşünüyorum..

Assasin' Alıntı:
Bence de beyaz , hele tavana piano black folyo kaplarsanız tadından yenmez.. :smiley:
acaba muayenede veya polis çevirmesinde dert olur mu başınıza geldi mi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR