(DEDAK)İzmir Seferihisar - Kavacık Köyü,Altınvadi Doğa Yürüyüşü (04 Kasım 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,570

TezMertek

Zirve
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar ,

4 Kasım 2007 Pazar günü katılmış olduğum Doğa Yürüyüşüne ait resimleri paylaşıyorum.

Önce Dedak kulübünün web sitesinden alınan bilgilendirici yazı ;

Rehberler. A grubu: Rahmi Saraç,

B Grubu: sibel Bayçın ,

C grubu: Ali Bakçek

Yol ücreti üyeler 10, misafirlere 12 YTL:

Otobüs güzergahı:
1. Araç 07.10 Mavişehir, Atakent, 07.20 Bostanlı, 07.30 Karşıyaka iskeleden Manavkuyu yolu ile Bornova Migros Karşısı, Hükümet, 07:50 Bornova Osman Kibar Meydanı;
2. Araç 07.15 Üçkuyular, İnönü caddesi yoluyla 08.00 Konaktan kalkacak,
3. Araç 07.30 Buca Heykelden kalkarak Şirinyer yoluydan geçerek 3 araç Karabağlar Orcaner önünde birleşecektir.

Buradan Limontepe TOKİ Konutları yoluyla Tırazlı-Kavacık yoluna geçilecektir. Yol ve parkur manzaraları çok güzeldir.

Kavacık Köyü Girişinde ki " Öz Kavacıklı Neco'nun Yeri " 'den yürüyüş başlıyor.

Kavacik041107006

Kavacik041107008

Kavacik041107010

Etiketler

Ynt: (DEDAK)İzmir Seferihisar - Kavacık Köyü,Altınvadi Doğa Yürüyüşü (04 Kasım 2007)

Kavacik041107032

İzmir Narlıdere Çatalkaya lar.
Kavacik041107034

Kavacik041107035

Kavacik041107036

Öğle Yemeğimiz.
" Eşşek gibi taşırım , kral gibi yaşarım. " felsefemizden bir demet.
Kavacik041107037

Ynt: (DEDAK)İzmir Seferihisar - Kavacık Köyü,Altınvadi Doğa Yürüyüşü (04 Kasım 2007)

Narlıdere - Gavuroluk Kamp yeri. Hoş Çadır kuracak uygun zemin yok ya. Tabii yeni açılan orman yolu üzerine kamp atmak isterseniz o başka mesele.
Kavacik041107038

Kesilmiş kütüklere bakarak ağaç katliamı yapıldı sanmayın. Buraları çok sık ormandı. Güzel bir budama ve seyrekleştirme faaliyeti yapmış Orman İşletmesi.
Kavacik041107039

Kavacik041107040

Kavacik041107046

Kavacik041107049

Aşağıdakiler de aynı yürüyüşte benim çektiğim fotoğraflar;
Yavaş yavaş bu fotoğraf çekme işini öğreneceğim umarım. Gelelim Acemi Doğa Yürüyüşçü'sünün resimlerine >>

Sonbahar Resimlerim

100 3682

100 3677

100 3679

100 3663

Ne işimiz var o kadar yukarıda
P1020039

Elbet çıkarım ben de oraya
P1020040

Ormanda derler ki; Xtrm yattı mı, direkt çöker
P1020049

Adaş hayırlı olsun yürüyüş sezonunu açmışsın :D Başladın yine birbirinden güzel gezilere ve fotoğraflara...

XtrmPrgrmmr arkadaş aramıza hoşgeldiniz...

Teşekkürler. Birşey değil.

Artık, Deretepe.org & Gezenbilir.com Ormanın'da çapa yaparken fidan dikerken çektiğimiz resimleri göreceksinizi büyük ihtimalle.

Ulaş, aramıza hoş geldin. Umarım yüksek dağ etkinliklerine katılabilecek durumda olursun yaz mevsiminde. :smiley:

Öz Murat ,

Oncelikle hosgeldin'lere cok tesekkurler,

Yuksek Dag Etkinliklerini su ana kadar hic dusunmemistim. Su anda ilk hedefim; C Grubu inislerini yapabilecek sekilde teknigimi gelistirebilmek, sonra kampli organizasyonlar, sonra da gectigimiz yil yapilan "Zafer Yuruyusu: 15 gunde 450 km" benzeri bir etkinlige katilabilecek hale gelebilmek. Kim bilir, bunlari yapabilirsem belki hedef buyuturum.

Tekrar basta siz, Tezmertek, olmak uzere herkesin samimiyetine ve yardimlarina tesekkurler,

Umarim bundan sonra paylasacak, ekleyebilecek birseylerim olur da, sadece alici pozisyonundan kurtulurum. :smiley:

Özür dilerim ama ;

Hayatta alıcı pozisyonundan sadece Musalla taşına yatırdıklarında kurtulacağız Ulaş.

Hayattan alacaklarımız ve vereceklerimiz hiç bir zaman bitmeyecek yaşadığımız sürece.

O konuda haklisiniz. Ben sadece bu forumdan ve sadece alici olmaktan bahsetmistim. Su anda Yuruyus konusunda "sadece" alici pozisyonundayim. Bundan sonra en azindan katacak birseylerim de olsun istiyorum. O anlamdaydi yani. Fotograf olur, bir soruya cevap olur, veya baska birsey.

Yürüyüşe 2 kilo su böreği getirip bizimle paylaşman da olabilir Ulaş ,
:smiley:

Öz Murat,

Tabi ki, istediğiniz su böreği olsun. Siz geleceğiniz yürüyüşü söyleyin yeter. Amaç paylaşım ne de olsa değil mi? :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri