Defender 110 Düz Dizel Motor Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan teginalp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,297

teginalp

Kamp I
Yer
Gaziantep-sivas
arkadaşlar selam,
Hali hazırda kullandığım 87 model düz dizel defender 110 için motor arıyorum. Mevcut motorunda blok çatlak. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilircek arkadaşlardan destek bekliyorum.
Araç şuan sivasta. tamiri veya çıkma motor takılması konusunda deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.
Saygılarımla

Etiketler
Bu arada arkadaşlar Gaziantep ve çevresinden de olabilir. Eskilerden göktuğ bey vardı buralarda. kendisinin nick ini ve numarasını kaybettim. Buradan kendisine de seslenmek isterim. Göktuğ usta :smiley:

Selam Malum sitede var temiz sıfır ayarına diyor 2400 TL mis

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet ilanda gördüm 1.500 tl ye de bi tane var ama kafama takılan istanbuldan sivasa nasıl getireceğim.
bu konuda fikri olan var mıdır?

ilginiz için ayrıca teşekkür ederim Groma
Sağlıcakla kalın.

Motorun sağlamlığına güveniyorsan ambarlar onu çok uyguna getirir

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri