Defender Şanzıman Ötmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,636
Ynt: Defender Şanzıman Ötmesi

hareket halindeyken debiaj düşmesi vitese geçmemesi hakkında bilgi verebilirmisiniz.teşekürler

Etiketler

hidroliği bitmiş ama halbuki yeni eklemiştim. hidrolik eklersem düzelirmi bilmiyorum.bi yarın olsun hele.

hidrolik ekledim ama eksiltıyor sanırım alt tarafındaki merkezden.hidrolik merkezinin fiyatını biliyomusunuz.

ben rizeliyim burda defenderden anlayan yok.birazda parça fiyatları uçuruyolar ondan sordum.bu arada arabanın resmini de koyuyorum satılıktır.

Lant

bende rize ardeşenliyim.iismim zeki .trabzon biraz uzak olduğundan üşeniyoruz ama servise götürecez sanırım trabzona.

geri vitesten atması kronik bir arıza mı benim arkadaşımın def i geri atıyor ?
teşekkürler
bu arada atf yi öğrendim viteslerim rahatladı

kokteknik' Alıntı:
geri vitesten atması kronik bir arıza mı benim arkadaşımın def i geri atıyor ?
teşekkürler
bu arada atf yi öğrendim viteslerim rahatladı

Atf yi öğrenmeniz biraz geç oldu galiba :smiley:

Geri vides atması kronik değil aslında bizdeki 6 araçtada böyle bir sorun

yunus bager' Alıntı:
Atf yi öğrenmeniz biraz geç oldu galiba :smiley:

Geri vides atması kronik değil aslında bizdeki 6 araçtada böyle bir sorun
evet biraz geç oldu acı tecrube ettim 3 aydır vites koluyla boğuşuyorum
6 araçtada böyle bir sorun YOK diyecektiniz galiba sebebi konusunda bilgi verirsen memnun olurum
selamlar

kokteknik' Alıntı:
evet biraz geç oldu acı tecrube ettim 3 aydır vites koluyla boğuşuyorum
6 araçtada böyle bir sorun YOK diyecektiniz galiba sebebi konusunda bilgi verirsen memnun olurum
selamlar

Resimde işaretlediğim geri vides levyesinda işaretli kısımlarında aşınma gevşeme olabilir

SDC10644

yada işaretli kısımdaki misket yada misketleri basan yayda sorun olabilir ama burda sorun varsa 1. videstede sorun olması gerekebilir

SDC12628

yunus bager' Alıntı:
Resimde işaretlediğim geri vides levyesinda işaretli kısımlarında aşınma gevşeme olabilir

SDC10644

yada işaretli kısımdaki misket yada misketleri basan yayda sorun olabilir ama burda sorun varsa 1. videstede sorun olması gerekebilir

SDC12628
teşşkürler şanzıman inince kontool ettirecem

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri