Defender Ve Gipsy Araç Üstü Çadır.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkanguranc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,946

serkanguranc

GIPSY ADVENTURE HOME
Yer
KSK/İZMİR
.

G23

G24

G26

Gpsy d

Etiketler
Ynt: Defender Ve Gipsy Araç Üstü Çadır.

Beyaz olan aractakini bende test ettim gayet guzel.. Bi kac resim de cevremdeki arabadan atiyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

çok güzel elinize sağlık,gri olan çadırın alt kısmı ile beraber fiyatı nedir acaba gezenbilircilere

Serkan,bu gidişle bana karavanı sattıracaksın. Kangoya bir tane ben de alsammı acaba diye düşünüyorum.

Defenderde arka ve ön kapıların arasında iki adet (sağ-solda) 1.5 mm sacdan kıvırma direk var , ön cam ve arka tavan bağlantıları alüminyum , tavanı bunlar ayakta tutuyor . Benim gibi ağır siklet arkadaşlara defender üstü çadırı hiç tavsiye etmem , akşam yatarlarlar sabah arabanın kapılarını açamayabilirler .

Valla biz 2 kisi tepindik bisey olmadi ya 80-90 kilo olsak 170 kilo yapar totalde. 4 ayak olsa her ayaga 42 kg yuk biner cok fazla degil oyle bi sikinti bizde olmadi olacagini da zamnetmiyorum yeri geliyor 3 kisi yatiyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

omnitemporal' Alıntı:
teşekkürler,en genişliği 1.25 cm sanırım,eni daha geniş olacak şekilde varmı,1.50 yada 1.60 gibi
Dostum 1.60 cm en 220 cm boy olarak yapıyorum...Alt profil demir üzerine 8 mm mdf kaplıyorum...4 kişi rahatca yatılabilir durumda oluyor...Fiyatı 1.850 tl alt soyunma kabiniyle birliktedir.

Bizimde kullandığımız çadır. En 150cm boy 220cm. Ben zaten 105 kiloyum :smiley: boy da 191cm ayrıca eşim ve oğlumla rahat rahat yatıyoruz. 6 ayaklı portbagaj üstünde kullanıyoruz bu güne kadar bir sorun sıkıntı yaşamadık esneme vs ile ilgili.

Deryalarda da aynısı var. 2 yetişkin 2 çocuk rahat rahat sığıyorlar. Kendiside yazar zaten.

0ce3e539d0a4d199c0622d38427e76ce.jpg

1cb0642f9ff026882bc1b4fcae691548.jpg

f89395576e215e2ea28367a99db6c914.jpg

c901348e0c48b0ad7db3f478bafd6453.jpg

646cde957caf53dd72021174c2464192.jpg

1.60 en çok iyi,şimdi evdeki yatağa baktım 1.60 mış,eşim kızım ben sığabiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR