Defendere Lastik Seçimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tango Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,118

tango

Zirve
Yer
SAKARYA
Arkadaşlar aracacıma ilk 295- 70 -16 vragler taktım orjinal jantların üzerinde sorun yaşadım şimdi 7.5016
keçi tırnağı lastik var oda çok ses yapıyor önerisi olan varsa beklerim.

Etiketler

ben BF Goodrich 235-85-16 All Terrain lastik kullanıyorum çok memnunum...Hem yaz hem kış uygun hem de tipi güzel...Bu da resmi: :smiley:

Tdijant

Asfaltta çok ses yapmasın derseniz, arazide MT'lere en yakın performanslı AT lastik BF Goodrich TA. Ama çamur ağırlıklı kullanım için arazi yatkınlığından yola yatkınlığa göre sırasıyla Insa Turbo Special Track, Federal Courigia, Maxxis-BF Goodrich-Kumho markaların MT'leri. Goodyear'ın MTR'si ise bence arazide en başarısız MT'lerden.
Ölçü ise 235/85/16.

bende şu an goodyear mt/r serisi bir adet var 235/ 85 / 16 hiç kullanılmamış isteyen arkadaşa 275 ytl ye veririm.

Ynt: Defendere Lastik Seçimi

235/85/16 pirelli scorpion ATR

lastiklerimden AT şartları açısından çok memnunum.

aşağıdaki resim istepnedeki lastiğin desenleri hakkında fikir vermek amacıyla konmuştur.
diğer bir deyişle aşağıdaki resim, önerdiğim lastik ile bu şekilde çamura girebilirsiniz anlamı taşımamaktadır. :smiley:

CIMG5782

235 genişlik orjinal jant üzerinde sorun çıkarmıyormu.Benim 295 sökmemdeki sebep lastik balon durduğu için ne kadar yüksek hava bassam araç jantın üzerinde kayık giyiydi resmen.Marşal daha önce kullandım fena sayılmaz.MESUT bey araç üzerinde jant ölçüsü nedir böyle bir jant nasıl buluruz ve kaca olur TEŞEKKÜRLER.

Orjinal jant ile 235 genişlikte sorun yaşamazsınız, Umut beyin aracında da 235 lastikler orjinal jant ile takılı zira. Ben jantlarımı 1 sene önce ~250 ytl /adet almıştım ancak sonradan daha uygun alınabileceğini yine buradaki arkadaşlardan öğrenmiştim.

selamlar.

selamlar ben defenderime 235-85-16 bf goodrich AT almayi dusunuyorum ve tanesine pesin 240 ytl fiyat verdiler sizce nasil uygunmu ben genellikle kis aylarinda ve normal arazi sartlarinda kullanacam
sizin goruslerinizide almak istiyorum
simdiden tesekkur ederim

İyi günler arkadaşım 240 ytl ye BF GOODRICH AT serisi çok iyi bir fiyat.Almanızı öneririm.

selamlar lastiklerin siparisini verdim goodrich 235-85-16 AT bes adet
lastik isi tamam yuruyenimotoru mekanigi tamam simdi sira boya ve dosemede onlarlada anlastim bir- bir bucuk ay kadar sonra baslayacaklar
tavana bagaj on koruma bar ve yan basamaklari kendim yapmayi dusunuyorum bakalim yapabilirsem

Selamlar hayırlı olsun boya rengini düşündünüz mü? neye karar verdiniz, özellikle üzerinde durduğunuz bir renk varmı yoksa yine bizim önerilerimize ortak olurmusunuz. Ben şu an 110 yaptıracak olursam Mercedes otomobillerin koyu gri renkleri var bu rengi düşünebilirdim ama yinede bakın renk ve zevk farklı şeyler.Siz karar verin.

fikir vermesi açısından gri renkli defender;

Picture1 2

Sxs 1

selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri