Diğitürk Tacizlerinden Usandım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maksutum42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,418
M

maksutum42

Ziyaretçi
İki aydır , hemen her gün farklı numaralardan olur olmaz saatte ve durumda telefon ile aranıyorum
Dijital bir ses " digitürk istiyorsanız bire basınız, istemiyorsanız ikiye"
Önceleri ikiye basıyordum herhalde artık aramazlar diyordum
Yok arkadaş ısrarla devam ettiler
10 gündür bire basıyorum. Sonra beni arayıp adres istiyorlar
Adresi veriyorum , kuruluma geliyorlar
Servise Vaz geçtim sizin tavizlerinizden usandım , protesto için yaptım diyorum
Yok yine devam
Yine devam
Yaw on gün içinde beş kere vaz geçen bir adamı ve telefon numarasını kara listeyede almıyorlar
Şaştım kaldım

Etiketler
Ynt: Diğitürk Tacizlerinden Usandım

Servise Vaz geçtim sizin tavizlerinizden usandım , protesto için yaptım diyorum
Yok yine devam
Yine devam

Bence onlar devam ettikçe siz de devam edin aynen böyle yapmaya..

Bence yanlış adres verin,daha çok uğraşsınlar.
Şimdi ben şöyle yapıyorum:telefon çalıyor bakıyorum tanımadığım bir numara hiç dokunmuyorum çalıyor çalıyor en sonunda vaz geçiyorlar.Buradaki ince nokta telefonu kapatmayacaksınız ki ha bu telefon kullanılmıyor diye düşünsünler.Ben böyle yapıyorum epey numaradan kurtuldum bu usul ile.
Saygılar

Benim evimde oldugu halde gunde 2 kere araniyorum.olay su heryerde numaramizi veriyoruz bunlar 10bin data( isim soyisimli telefon numarasi kaydi) bin tl ediyor.hal boyle olunca numaramiz satiliyor callcenter lara o yuzden farkli numaralardan araniyorsunuz.ben yanimda kimse yok ise kufur ediyorum kuruma ve beni arayanlara baska care yok.adresimi biliyosunuz delikanliysaniz da gelirsiniz diye ekliyorum.suana kadar gelen giden olmadi.digiturk bagli eve de tekrar baglaticam diye cagirdigim da oldu sonra varmis bende diyorum.madem bu kadar ucuzladi bu isler bende ucuz davranirim.zaman boyle oldu adamina gore muammele

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim carem numarayi ekleyip sessiz zil eklemek. Bir de tel isteyenlere mecbur degilse vermemek. Bir ara hayat sigortası için çok ariyorlardi. Onlara aradığınız kişi öldü dedim. Onlar bıraktı aramayi. Bir de sms tacizcileri var. Allahtan akilsiz tel pek kalmadi..spam kurali olusturup gormeden cop kutusuna gidiyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR