Dısco 1 V8 Parçaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,731

foremost

Zirve
Yer
adana
selam arkadaşlar elimde e-baydan aldığım bazı barçalar mevcut bunları satmak istiyorum dısco 1 uyumlu akışmetre ve klima ön konsol havalandırma düğmeleri var ihtiyacı olan arkadaşlar satın alabilir akışmetre 350 tl klıma paneli 250 tl olur klıma paneli çıkma akışmetre sıfır kulanılmamıştır aracımı sattığım için artık gerek kalmamıştır iyi günler dilerim sorularınız için arayabilirsiniz 0530 690 40 91

20150830 142437

20150830 142416

Etiketler

merhaba fiyatı değişmedi 350 ancak 300 tl ye verebilirim kargo size ayıt arızanızın akışmetreden kaynaklandığına kesin eminsiniz değilmi çünkü bende bu ürünü getirmeden önce ustamın doğrultusunda getirtim ancak ürün gelmeden problemin başka bir sorundan kaynaklandığını öğrendim ve parça katılmadan bende kaldı bu yüzden alınca sizde zordurumda kalmayın boşa almamanız için söylüyorum teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri