Discovery 1 ..300tdı Araca 235 85 16 Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bayramyavuz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,648

Bayramyavuz

Yeni Üye
mrb arkadaşlar 2. yükseltme oLan a discovery 1 aracıma 23 5 85 16 lastik takmak istiyorum,orjinal jant larıylaa birilk te sizce sıgarmı,daha önce deneyen oldumu..teşekkürler .

Etiketler

orjinal haliyle sıgmıyor... malesef 2. yükseltmeylee denemek lazım yakınlarda bulursam denicem yapcak bişey yok :smiley:

Aracın standart lastiği 235 70 16 diye biliyorum 235 85 16 standart lastikten çap olarak 8 cm daha geniş olması lazım
Arkadaşımın d1 mpi nde
2" yükseltme ve 245 75 16 var ve tam ölçüsü gibi

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla bildiğim kadarıyla yükseltmesiz Discovery 1 ve 2'ye o ebat sığıyor. Zaten orjinali 245-75-16 mı ne. 33 inçe kadar sığıyor diye biliyorum. 2" lifte haylı hayli sığar.
Gelişine 33 takılan defender umut abi
Gerçi 9*16 petlasta takan var standarda ama dönmüyor kuru direksiyon arazide

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Screenshot 2016 05 12 15 15 49

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri