Dizel Palio - Jeep Takası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihato Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,168

cihato

Yeni Üye
Merhaba,

Uzun zamandır jeep lere karşı ilgim var. Bu sebeple 97 model tahoeler çok hoşuma gidiyor. Fakat bütçeden dolayı alamıyorum.

Jeep almaya kafayı koyduğum için satılık ilan sitesinde bir ilan buldum "İlan no: #33353542 " bunun için kendi arabam olan 2004 model palio 105 binde dizel aracımı takas önerisi sundum ve galeri sahibi araba ile gelirsen yardımcı olabileceğini söyledi.

Aslında bu mesajı buraya yazmamdaki sebep bu tür takas düşünen kişiler varsa onlar ile bir alışveriş yapmak istiyorum. Ne sattığını bilen insan ile alışveriş yapmak çok daha doğru olucaktır.

Saygılar

Etiketler

Ynt: Dizel Palio - Jeep Takası

Galeriden takasa çok dikkat edin derim.
Aldığınızı alamaz, sattığınızı üzerinizden düşüremezsiniz.
Aracınızla ilgili resim vede farklı bilgiler varsa satış yada takas daha hızlı olur.

selam bende bır of road uyesıyım aracımı bu yuzden aldım gunlukte kullanıyordum fakat ıs yogunlugu ve ısıme uzak olusumdan dolayı ufak bır dızellede takas yapmayı dusunuyordum madem kı sızde bu yola bas koydunuz aracımı sızınle takas yapmak benımde hosuma gıder en azından ıcım rahat eder sonucta aynı bır dernegın uyesıyız ıstersenız bana bır maıl atın bır goruselım olabılır aracım cok ıyı dıkız aynası kameralı atıker lpglı son derece ıyı tamamen ısımden dolayı degısmek ıstıyorum acıkcası cokda kararlı degılım ama su an ıcın sankı boyle olması gerekıyor saygılarımla

selamlar

jeep arıyorum demişsiniz fakat bende satlık bir defender var dusunurseniz ilanımı aşşagıdan inceleyebilirsiniz. tabi bide sizin aracın varsa görselleri ve özelliklerini belirtseniz takas dusunebilirim,,
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64973.msg771106#msg771106

ben takas dusunebılırım bır goruselım ıstersenız arabam cok ıyı cokta masraf yaptım aslında sorunsuz bınılıce bır arac cokta satmak ıstemıyorum ama ıse gıdıs gelısım gunde 100 km yol yapıyorum gectıgıde oluyor o yuzden kucuk bır dızel dusunmuyor degılım dılersenız bır gorusuruz cep numaramı vereyım sıze benı arayın bır goruselım 0532 724 09 02 saygılarımla

slm 122107706 ilanımdaki cj5 ceep me bakmanızı tavsiye ederim.. saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR