Ducato Karavanımı Kendim Yapmak Istiyorum. 12,8 M3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ALPAY TOLGA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,418

ALPAY TOLGA

Ana Kamp
Yer
Edirne
Gezenbilir sayesinde kendi karavanımı yapabileceğime inanadım. Uzun çabalar sonucu istediğim panelvanımı buldum. 2006 Fiat Ducato. Artık bende özlemini duydugum karavana ulaşabilirim. İçimde çok büyük bir coşku olduğu kadar büyükte bir korku var ''Acaba başarabilir miyim'' ... ''En kritik zamanda kime danışabilirim'' ... Her şeye rağmen oğlumun büyük isteği ve eşimin tam desteği ile yola koyuldum. Vakit konusunda da bir sıkıntım yok. Desteklerinizle bu işi layığı ile sonuçlandıracağı ma eminim.

Size önerim istekleriniz doğrultusunda tüm malzemeleri almanız ve iç dizayn porefesyonel olarak yaptırmanız.Profesyonel destek almadan iyi bir karvan yapmak çok kalite getirmiyor.

Sagolun Niyaziyi bey bende şu anda mazemeleri toparlamaya çalişiyorum. Destek konusunuda haklisiniz. Teşekkurler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir sayesinde kendi karavanımı yapabileceğime inanadım. Uzun çabalar sonucu istediğim panelvanımı buldum. 2006 Fiat Ducato. Artık bende özlemini duydugum karavana ulaşabilirim. İçimde çok büyük bir coşku olduğu kadar büyükte bir korku var ''Acaba başarabilir miyim'' ... ''En kritik zamanda kime danışabilirim'' ... Her şeye rağmen oğlumun büyük isteği ve eşimin tam desteği ile yola koyuldum. Vakit konusunda da bir sıkıntım yok. Desteklerinizle bu işi layığı ile sonuçlandıracağı ma eminim.

tebrik ederim hayırlı olsun . umarım hallerinize kavuşursunuz , gezenbilir de kendi karavanlarını yapanlar hep musmutlu ;)

Gezenbilir'in en önemli özelliği niyeti olupta cesaret edemeyenlere o cesareti vermesi herhalde. Ailenizin desteğinin olması önemli diye düşünüyorum. Aracı almak ise yolun yarısı galiba. Gönlünüze göre yapar, keyfini çıkarırsınız inşallah. Kolay gelsin. :smiley:

Hayirli olsun. Kolayliklar dilerim. Ayni durumda olan biri olarak sevincinizi ve endisenizi cok iyi anliyorum :smiley:.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar hepinize iyi akşamla. İki, buyuk ve iki küçük çocuk için proje neredeyse oluştu malzemeler için fiyat alıyorum. Ancak güneş panelleri konusunda kafan biraz karıştı. marka ve mono & poli kristal hangisi? Marka önemli mi? Artık bir karar verip almalıyım bi el atın şu işede kafam rahatlasın. 220 V buzdolabı ve klimasız standart bir donanım için iki adet 140 lık panel ve üç adet 100 lük amg akü her halde bunlar yeterli olur tavsiyelerinize açığım. Selamlar.

Enerji bölümünde bu konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta b-het mühendislik önder bey ile irtibata geçerseniz, kullanacağınız cihazlara gore nasıl bir sistem kurmanız gerektigini söyleyebilir. Ben dahil bu forumda bir çok arkadaş önder beyden aldığımız ürünleri kullanıyoruz. Satış sonrası desteğinden de sahsim adina memnunum. 3 yıl geçmesine rağmen rahatça arayıp bilgi alabiliyorum.

Engin Çamcı

Ben Ankarada BTH mühendislik Önder Köse bey den 3 adet 150 lik güneş paneli ve 3 adet 90 amper akü adım ve kendisi her türlü teknik yardımı yapıyor.Kendiniz kurmak için hazır paket halinde her an yardımcı oluyor.TEL:05305130819

Enerji temini için iki adet polisolar 15x2=300 watt panel üç adet 115 lik akü 30 A lik şarj cihazı için görüştüm. Akü konusunda 2 mi yoksa 3 adet mi alsam onun tam kararını veremiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri