Duster A Tavan Sepeti Alan Var Mı? Hangisi Iyidir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan savaskarauz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,635

savaskarauz

Kamp II
Duster aracıma tavan sepeti almam lazım. sis farı da ekleyeceğim. bir sürü var piyasada,
bunlardan alıp kullanan var mı?
hangisi iyidir?
gerektiğinde tavan sepetinin içine küçük bir prot bagaj da yerleştirebilir miyiz? ( ıslanmaması gereken şeyleri taşımak gerekebilir)

Pr 02 15957

Etiketler
ben taktırdım aracıma , resimdekinin aynısı, ama markası tamsan galiba,
arabanın şeklini çok değiştirdi, güzel oldu, görenler hep soruyor nereden yaptırdın diye, tavsiye ederim

eyvallah :smiley:
benim tavan sepetinin önünde büyük bir led-bar var
ondan sebeple rüzgar sesi 100-110 dan sonra oluyor, ben müzik açtığım için problem görmüyorum,
sadece tavan sepeti olsa da gürültü yapacağı kesindir, bu gürültünün sizi rahatsız edip etmeme konusu tamamen göreceli bir durumdur,
gürültü yapacağı kesin, rahatsızlık konusu size kalmış :smiley:

ben 2.7 m bir kayık ya da kano almayı düşünüyorum ağırlıkla onu taşicam.

3587incig8287050

malzeme 20 kilo birşey. taşır heralde. 100-110 dan sonra oluyorsa sıkıntı yok zaten 110 u geçince cezayı kösüyolar :yum:, basmıyoruz, basamıyoruz..

ayıptır sorması kaç tl ye aldınız bu malzemeyi?

biz 2 yetişkin tavan sepetinin üzerine çıktık ve resim çekildik, tık kımıldamadı yerinden, yaklaşık olarak 200 kg
ama unutmayın tavan sepetinin üzeri düz değil, bu kanoyu üzerine koyduğunuz da ön ve arkadan sadece 2 noktadan temas edip desteklenecektir,, kanoyu her zaman için ters koymanız gerektiğini atlamayın, çok önemli konudur, sesi neredeyse yok edersiniz , daha aerodinamik olur,
ve mutlaka çok sıkı şekilde bağlayın, sadece yanlardan bağlamak yetmez, ani frenlemelerde kano kayabilir, mutlaka örümcek tabir edilen gergili kalın lastikli filelerden alıp, burun kısmını ve kıç kısmını da tavana sabitleyin,

biz 2 yetişkin tavan sepetinin üzerine çıktık ve resim çekildik, tık kımıldamadı yerinden, yaklaşık olarak 200 kg
ama unutmayın tavan sepetinin üzeri düz değil, bu kanoyu üzerine koyduğunuz da ön ve arkadan sadece 2 noktadan temas edip desteklenecektir,, kanoyu her zaman için ters koymanız gerektiğini atlamayın, çok önemli konudur, sesi neredeyse yok edersiniz , daha aerodinamik olur,
ve mutlaka çok sıkı şekilde bağlayın, sadece yanlardan bağlamak yetmez, ani frenlemelerde kano kayabilir, mutlaka örümcek tabir edilen gergili kalın lastikli filelerden alıp, burun kısmını ve kıç kısmını da tavana sabitleyin,
bu kanoları taşımak için ayrı aparatlar varmış, ama ben adam düzgün bağlandığında hiç de gerek olmayacağını düşünüyorum, önemli olan tavan sepetinin kaliteli olması ve orada adam gibi sıkı durması. dediğiniz gibiyse işe yarar o tavan sepeti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri