Duster için Kameralı Park Sensörü Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uzklr13 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,298

uzklr13

Yeni Üye
Duster için Kameralı Park Sensörü Montajı

(Başka bir siteden alıntıdır.)

P1000964

P1000965

P1000966

P1000970

P1000975

P10009yvy

Montaj biraz zahmetli ama çok temiz işçilik olmuş...

Nasıl buldunuz?

(Başka bir siteden alıntıdır.)

Etiketler

Ynt: Duster için Kameralı Park Sensörü Montajı

arka taraf yuksek oldugu ıcın kamera sart dun sabah arkamdakı araabaya gıydırdım yuksek olmanın avantajıyla hıc bır hasar gormeden adamcagızın bır farını kırarak ve kartımı sılecege ılıstırerek olay yerınden vın 2 saat sonra telefon hadı sanayıye kamera ısını bende dusunuyorum ama suan nedır hangı marka ıyıdır bılemıyorum onerılerınızı beklıyorum

Montaj için en kolay yol....

Bir yetkili servise gidilir, görüntülü veya normal/sesli sistem seçilir... Onlar montaj yaparlar. ;D

Sayın deepitane;

Ben görüntülüyü 140 TLye taktırmıştım. Görüntülünün sesliden farkını biliyorsunuzdur; ben yine de paylaşayım.

Görüntülüde bir ekran var. Tehlike bölgesindeki mesafeyi sağ-sol veya sadece sağ sadece sol (artık teklike ne taraftaysa), metre/cm olarak işaret ediyor. Sesi de var tabii

Küçük ekranı aynanın üstüne monte ettirdim.

olguncandan' Alıntı:
Montaj için en kolay yol....

Bir yetkili servise gidilir, görüntülü veya normal/sesli sistem seçilir... Onlar montaj yaparlar. ;D

Sayın deepitane;

Ben görüntülüyü 140 TLye taktırmıştım. Görüntülünün sesliden farkını biliyorsunuzdur; ben yine de paylaşayım.

Görüntülüde bir ekran var. Tehlike bölgesindeki mesafeyi sağ-sol veya sadece sağ sadece sol (artık teklike ne taraftaysa), metre/cm olarak işaret ediyor. Sesi de var tabii

Küçük ekranı aynanın üstüne monte ettirdim.
sayın olguncandan cameralıyımı 140 tl ye montajladılar bunu yapan hangı servıs gercekten bukadar ucuzsa hemen taktırırım bende sanayıde sordugumda 250 tl gıbı bır rakam vermıslerdı bana ???

Arabayı aldığım reno servisi indirim uyguladı.

Siz arabayı aldığınız servise sordunuz mu? Bir de onlarla görüşün derim.

olguncandan' Alıntı:
Arabayı aldığım reno servisi indirim uyguladı.

Siz arabayı aldığınız servise sordunuz mu? Bir de onlarla görüşün derim.

tamam hemen ırtıbata gecıyorum sagolun bılgıler ıcın

Serkan şimdiye kadar çekip koyacaktım; fakat bir türlü kısmet olmadı. En yakında inşaallah.

Günaydın arkadaşlar...

Bana da lazım bundan...
140 TL bedavaymış gerçekten. Ben 300 TL fiyat almıştım ekranlıları için.
Sonuçta bu her araca olmaz mı? Ben de aynısından taktırsam...
Paylaşım için teşekkürler...

Çağrı Bey, her araca olur. Ekran deyince, bilmiyorum gördünüz mü, küçücük.

Nasip olursa pazar günü fotoyu yerleştirmeye çalışacağım. Özellikle kablonun yerini görmeniz için

olguncandan' Alıntı:
Çağrı Bey, her araca olur. Ekran deyince, bilmiyorum gördünüz mü, küçücük.

Nasip olursa pazar günü fotoyu yerleştirmeye çalışacağım. Özellikle kablonun yerini görmeniz için

Olgun Bey, ekran ve datayların fotoğraflarını eklerseniz çok iyi olur, zaten bende ekranı küçücük birşey arıyorum...

Buyurun park sensörü fotoları

Önce park sensörünün kablosu (yakından, dikiz aynasının üst kısmı)

[attachment=1]

DSCN7272

Başka bir görünüm
[attachment=1]

Arka koltuktan

[attachment=2][attachment=3]

FSCN7265

FSCN7275

FSCN7276

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri