DUSTER ve diğerleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ttn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,558

ttn

Kamp II
Duster dan sonra yine yeni bir duster diyorum seneyede muhtemelen arabamı abime satıp makyajlısını alacağım ;D

Etiketler

Ynt: DUSTER ve diğerleri

olcaykarakaya' Alıntı:
Seneye makyajlısının geleceğinden emin misiniz?

satışlarının düşmemesini istiyorlarsa seneye kadar mutlaka gelir,hatta benim tahminim bu yıl sonuna kadar makyajlı kasalar gelmeye başlar ;)

ttn' Alıntı:
satışlarının düşmemesini istiyorlarsa seneye kadar mutlaka gelir,hatta benim tahminim bu yıl sonuna kadar makyajlı kasalar gelmeye başlar ;)

öyle bir kasa var da ben mi bilmiyorum :smiley:
makyajlı kasa diye bişey yakın gelecekte yok Türkiyeye gelecek olan....
Bu arada ben de 2. Duster ıda satıp 2012 de siyah 4x4 alacağım :smiley:

Demek ki benim satıp değiştirmeme gerek yok, zaten 4x4 siyah... ;D

İlker Bey, arkadaşlar makyajlı derken, kasa değil iç mekan makyajlı... demek istiyorlar. Yeni gösterge paneli vs. diye konuşulmuştu daha önce forumda.

Aslında en doğru bilgiyi siz verebilirsiniz. Yeni modellerde göğüslük, göstergeler, düğmeler vs. değişecek mi?

şimdi Dacia bölge satış koordinatörümle konuştum yeni makyajlanmış Duster hakkında ve yurtdışında bile henüz satışta olmadığını Türkiyede 2012 dahil mevcut araçların satılacağını herhangi bir yenileme olursa da 2012 den sonra TR de ticarileşeceğini belirtti. Bu nedenle araç almayı düşünenler yeni kasa makyaj falan beklemesin.....

Peki İlker bey,
2012 modelller, yani ağustosta çıkacak olanlarda fiyat farkı olacak mıdır sizce? şimdi mi almalı yoksa 2012 yi mi beklemeli???

macmaneman' Alıntı:
Peki İlker bey,
2012 modelller, yani ağustosta çıkacak olanlarda fiyat farkı olacak mıdır sizce? şimdi mi almalı yoksa 2012 yi mi beklemeli???

benim tavsiyem beklemeyin alın ve keyifle sürün derim ;)

dusterilker' Alıntı:
öyle bir kasa var da ben mi bilmiyorum :smiley:
makyajlı kasa diye bişey yakın gelecekte yok Türkiyeye gelecek olan....
Bu arada ben de 2. Duster ıda satıp 2012 de siyah 4x4 alacağım :smiley:
Bahsi geçen kasa bu İlker Bey ;)
Renault Duster 2000cc 143bg
Yerden Yükseklik: 221mm
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

0

02

05

03

00

Otomatik vites seçeneğini ekleyerek bayanları ve İstanbulluları da cezbedeceğini düşünürsek;
"e olmuş bu." ;D

şimdi dikkat ederseniz aracınkasasında hiç bir değişiklik yok sadece Renault arması ve panjuru kullanılmış. Motor 2 litre Renault motoru kullanılmış ve dashboard yanı torpido farklı ve bu araç Dacıa degil Renault markası adı altında pazarlanan bir araç. Ülkemizde ise Dacia markası altında satışs sunulan araç şu anda kullandığımız araç olup 2012 sonuna kadar düşünülen bir değişiklik malesef yok ( Renault Mais tarafından verilen bilgi ) Satılan araçlar ülkeden ülkeye her zaman fark göstermiştir örneğin yeni çıkan Renault Latitude aracımızın da torpidosu internette bulunan pek çok foto da farklı çıkmaktadır ancak o torpido da Kore de Samsung adı altında satılan araca aittir. Ülkemizdeki ÖTV ve MTV oranlarının 2000 motor araçlarda maliyeti çok fazla artırması ve Duster ın en önemli özelliklerinden birinin fiyat avantajı olması sebebiyle 2000 motor seceneğinin satışa sunulacağını yakın zamanda sanmıyorum.
Bu vesile ile hepinize Hayırlı Cumalar dilerim :smiley:

hayırlı cumalar ilker bey :smiley: ozaman keyifle arabamıza bineceğiz anlaşılan ;D

Arkadaşlar 2000 motor olan bir sürü jeep var ama önemli olan 1500 motor ile şehir içinde jeepe binmemiz yakıtı az vergisi az olduğu için tercih ettik yoksa dacia marka araçla ne işimiz olurdu ekonomik avantajlı olduğu için 2000 motor dacia bir jeepi hayatta almam

motor ve makyaj hariç bütün özellikler aynımı
yoksa kalite farklımı?

RESUL TAŞOĞLU' Alıntı:
Arkadaşlar 2000 motor olan bir sürü jeep var ama önemli olan 1500 motor ile şehir içinde jeepe binmemiz yakıtı az vergisi az olduğu için tercih ettik yoksa dacia marka araçla ne işimiz olurdu ekonomik avantajlı olduğu için 2000 motor dacia bir jeepi hayatta almam

Aslında Renaultun 1.6 130 beygirlik yeni bir motoru var. Yurt dışında Scenic te kullanmaya başladılar.
Henüz Türkiyeye gelmedi. 2000cc lik motora göre daha avantajlı olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Geri