DUSTERİM VE LASSA SONOWAYS 2C İLE SINIRLARI ZORLUYORUZ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vetaytek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,361

vetaytek

Ana Kamp
Yer
YOZGAT/ÇAYIRALAN
YOZGATIN ÇAYIRALAN İLÇESİNDE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK YAPIYORUM KÖYLERİMİZE ULAŞIRKEN DUSTERİM BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR.BAZI YERLERDE KARIN YÜKSEKLİĞİ 55CMYİ GEÇİYOR YERDEN YÜKSEKLİĞİNİN YETMEDİĞİ ZAMAN ASKIYA ALINCA İLERLİYEMİYOR AMA MÜCADELEYİ BIRAKMIYOR GERİ GERİ GİDEREK KURTARIYOR KENDİNİ KERATA...

IMG 2213

IMG 2213

IMG 2212

IMG 2207

IMG 2252

Etiketler
Ynt: DUSTERİM VE LASSA SONOWAYS 2C İLE SINIRLARI ZORLUYORUZ

vetaytek' Alıntı:
YOZGATIN ÇAYIRALAN İLÇESİNDE SERBEST VETERİNER HEKİMLİK YAPIYORUM KÖYLERİMİZE ULAŞIRKEN DUSTERİM BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR.BAZI YERLERDE KARIN YÜKSEKLİĞİ 55CMYİ GEÇİYOR YERDEN YÜKSEKLİĞİNİN YETMEDİĞİ ZAMAN ASKIYA ALINCA İLERLİYEMİYOR AMA MÜCADELEYİ BIRAKMIYOR GERİ GERİ GİDEREK KURTARIYOR KENDİNİ KERATA...

Güzel görüntüler :smiley:

Kulağımda antidurtercilerin itirazları yankılanıyor:

"Fotomontajdır onlaaaar, gerçek olamaz. Bu Duster denilen makina karda gidemeeeez. " ;D ;D ;D

İyi günler
Paylaşım için teşekkür ederim

Güzel görüntüler veteriner bey,teşekkür ederim.
Yukarıdan aşağıya 4. resimde Duster'i kar küreme ve yol açma aracı olarak da kullandığınız anlatılıyor heralde :eek: :D ;D,sizin orada belediye çalışmıyor mu yoksa :eek: ??? :D?
Allah kaza bela göstermesin.

Bende binek aracım için lassa snoways tercih etmiştim bir şikayetim olmadı. Yeni oluşan buzlarla pek arası yok ama karda iyi tutuyor. Üstünden daha önce birkaçyüz aracın geçtiği bozuk yüzeyli buzlarda da fena değil.

yoldan araçla ilk giden sen isen gerçekten çok başarılı tebrikler

Bence Dacia bu resimleri kendi sitesinde falan kullansın,MAŞALLAH...

Allah kaza bela vermesin.

Arkadaşlar bende daha ne resimler varda paylaşmaya fırsatım olmuyor birçok zamanda resmedemiyorum tek başıma yollara gttiğim için.Bazaende çok zorlu yerler denk geliyor yolda kalırım diye durmadan devam ediyorum aracımdan çok memnunum resimdeki yolda ilk ben ilerledim biraz daha ilerleseydim yol aşağıya eğimliydi ilerlemeyi riskli buldum durdum tampondan fırlayan karlar yüzünden önümü göremeyince durdum yoksa devam ederdi yola :eek:
arabamızla ilgili gerçekeleri ancak gerçek resimlerle ıspatlayabiliriz marka takıntısı olan insanları en azından biraz düşündürür.benim ilerlediğim yollarda çok honda crvler landroverler sportageler yol kenarlarında zincirle uğraşıyorlar.tabi şöförlüğü es geçmemek lazım.
bu arada lastikden çok memnunum belirteyim agresif desenli en uygun fiyatlı lasyik.2c sınıfı olmasına rağmen arabayı fazla sallamıyor arkadaşlar kar ve buzda performansı gerçekten güzel.sonoways era falan hikaye 2c tartışmasız önde...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR