Ege Bölgesinde Kimsenin Olmadığı Kamp Alanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa_arslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,129

mustafa_arslan

Ana Kamp
Yer
denizli
Merhaba,

Ege bölgesi ve yakın civarda tek başına 1 hafta boyunca kalabileceğim ateş yakıp , su kaynağı olan yer seçimi konusunda yönlendirmede bulunabilecek arkadaşlardan bilgi ve tavsiyelerini rica ediyorum

Etiketler

Ynt: Ege Bölgesinde Kimsenin Olmadığı Kamp Alanı

Ateş yakmak.?
Ege Bölgesinde hemde 1 hafta.
Çok zor bir şey. :(

1 -Evet zor bir durum farkındayım yinede mesajları takip etmeye devam edeceğim,
2- ben bilsemde burada yazmam.Çünkü bir daha yanlız olamam orada. Sosyal bir paylaşım platformuna uygun olmadığı kanısındayım :smiley:) diğer yandan saygı değer düşünce

Birde alternatif önerilerinizi de bekliyorum bu sıralar zihinsel yorgunluğum düşünme gücümü olumsuz etkiliyor araştırma yapmaya dahi tahammülüm kalmamış bu campa olan ihtiyacımın boyutunu buradan bile anlayabilirsiniz

Merhaba,

Gökova körfezinde sahil boyunca gidince cok muhtesem yerler var. ve bu yerlerin cogunda hicbir tesis (camping dahil) yok. 3 senedir rasgele gidiyorum ayni yere ve cok memnun kaliyorum. Gerekli önlemleri aldiktan sonra ates yakmak icin uygun olabilir ama ben sabah ogle aksam ton balıgı yerdim.
Bahsettigim yer aslinda bir tek nokta degil. Körfez boyunca güneye dogru gidince ingiliz koyu diye adlandirilan bir koydan baslayarak 7 adalara kadar sahil cok uygun. Ayin koyu (ya da defne koyu emin degilim) sadece gunduzleri dalıs okullarinin teknelerine hizmet eden bir lokanta var.
bu alani cok tavsiye ederim, nitekim bayram süresince köpeğimle birlikte orada olacagim. Gerci gecen sene yollarini biraz duzeltmişlerdi, belki bu oraya olan ilgiyi arttırabilir.

son dönemde bu kadar çok orman yangını olmuşken doğada bir hafta kalıp kamp kurmak sanırım ekim sonuna kadar imkansız:(
ormancılar ve jandarma kısa yürüyüşler için bile ormana girilmesine izin vermezken şansınızı zorlamayın derim 170 tl cezası var.
tabi deniz kenarında sessiz bir koy bulursanız özelden haberlerinizi beklerim :smiley:

Sanırım kampta şuan yazamadığına göre...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri