En Yeni Model Mekanik Arazi Aracı Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doğaberk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,196

doğaberk

Kamp I
Merhaba, merak ettiğim bir konu var, birçok kullanıcı aracının motoru mekanik olsun isteyebiliyor. Peki en son model araç ne mekanik olan? Aklıma bir Niva geliyor, bir de 98 Disco I. Bunlardan başka var mı? Mesala Pajeronun 2000 modeli, vs.? Teşekkürler.

Selamlar,

Doğa

Etiketler

Ynt: En Yeni Model Mekanik Arazi Aracı Nedir?

genelde mekanikler 99-2000 yili gibi bitti.lada niva oldum olasi hep mekanikti zaten :smiley: suan hic bir firma arazi araci uretmiyor hepsi suv modeli.bizde aldigimiz araclarin son sahipleri olucaz buyuk ihtimal :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhan3434' Alıntı:
genelde mekanikler 99-2000 yili gibi bitti.lada niva oldum olasi hep mekanikti zaten :smiley: suan hic bir firma arazi araci uretmiyor hepsi suv modeli.bizde aldigimiz araclarin son sahipleri olucaz buyuk ihtimal :smiley:

İşte o 99-2000 lerde hangi araçlar vardı mekanik olarak onu bilemedim. Mesala Pajero, Pathfinder, Galloper,vs!?

galloper i arazide pek gormedik.pajero olabilir toyotanin bissuru modeli var amerikanda jeep grand cherokee 5.2-5.9 -cherokee 4.0 -cj5 modelleri var.suziki samurai jimny var yeni model olarak 1.3 motor bagaji yok derseniz yeterli olabilir hafif ve lastik mesafesi kisa oldugundan guzel isler yapio

oguzhan3434' Alıntı:
galloper i arazide pek gormedik.pajero olabilir toyotanin bissuru modeli var amerikanda jeep grand cherokee 5.2-5.9 -cherokee 4.0 -cj5 modelleri var.suziki samurai jimny var yeni model olarak 1.3 motor bagaji yok derseniz yeterli olabilir hafif ve lastik mesafesi kisa oldugundan guzel isler yapio

ama saydıklarının bir kısmı sanıyorum elektronik motorlu, mekanik değil öle değil mi

5.2-5.9 biraz daha elektronik.4.0 highput olanlari yine elektronik ama olmayanlarida var dusuk modellerde.toyotanin modeline gore ama bu kadar mekanik aramaya gerek yok.sonucta turkiyede yapicagin offroad belli :smiley: maximum zevk maximum offroad yapip limitlerde geziceksen paramin limiti yok cok harcarim koymaz diosan al bi dodge 250 yapmaya basla.yok ben fazla abartmam asfalttada hiz yaparim arazidedr gezerim dersen zj xj yine toyotanin bazi yuksek modelleri.su gecislerine bayiliyorum diosan dizel toyota mitsubishi defender. asfaltta yurumesede olur evimin 2. araci olacak diosan suziki samurai ve defender.alabilicegim en yeni model fiyat olarak uygun bagaj lazim degil diosan jimny harikalar yaratir

he bide discolar var dizeli benzinlisi hem arazide iyidir hem asfaltta iyi gider zj gibidir bazi durumlarda daha bile iyi oldugu gorulmekte

http://www.toyota.com.au/landcruiser-70-series#double-cab-chasis

http://www.toyota.com.au/landcruiser-200#the-new-gx

istediğiniz araç var ama Türkiye'ye gelmiyor

oguzhan3434' Alıntı:
he bide discolar var dizeli benzinlisi hem arazide iyidir hem asfaltta iyi gider zj gibidir bazi durumlarda daha bile iyi oldugu gorulmekte

Disco I le guzel mekanikte, eski model kaldılar

hsbasar' Alıntı:
http://www.toyota.com.au/landcruiser-70-series#double-cab-chasis

http://www.toyota.com.au/landcruiser-200#the-new-gx

istediğiniz araç var ama Türkiye'ye gelmiyor
Güzel gözüküyorlar ama işte malesef ulaşamıyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR