Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,874

foremost

Zirve
Yer
adana
selam arkadaşlar yeni aldığım tenere 660z motorum için özel bir bot almak istiyorum özellikle ayaklarım yere bassın istiyorum ve tabanı kalın olabilir bana tavsiye adebileceğiniz bir bot markası mevcutmu fiyat aralığı 500-1000 tl olabilir teşekkür ederm

Etiketler
Ynt: Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

Forma adventure. Fiyat / Kalite / Rahatlık = Süper

Images

monti kardeş teşekkür ederim forma marka buldum ve aldım senden birde navigasyon markası alabilirmiyım uygun fiyatlı olursa sevinirim daha çok şimdilik yurt içi gezilerinde kulanılmak uzere olacak teşekkürler

Selam motosiklet navigasyonu için Garmin markasını tercih etmeni öneririm, bu üründe sadece motosiklet için üretilen ürünler bulunmaktadır hatta ürünü alırken ürünün yanında aparatlarınıda alabilirsiniz ve yine yanında motosikletinize monte edilen ayağa navigasyonun kilitlenebildiği modeli tercih etmenizi öneririm

monti kardeş teşekkür ederim forma marka buldum ve aldım senden birde navigasyon markası alabilirmiyım uygun fiyatlı olursa sevinirim daha çok şimdilik yurt içi gezilerinde kulanılmak uzere olacak teşekkürler
Forma'yı hangi siteden bulduuz acaba? bende cok beğendim :smiley: birde normal ayak numaranız kaç ve forma'yı kaç numara aldınız? :smiley: teşekkürler...

merhaba gogo10 forma botu aldım ancak baldır genişliği yüzünden giyemedim motomaxtan aldım iyade etmedim çünkü ellerine kalmamıştı bende sahibinden ilana koydum 45 numara benim ayağım 43 ancak baldır kısmı için geniş aldım olmadı şimdi motoplustan yarım bot aldım yds marka onu kullanacağım ilgilenirsen ilan numarası verebilirim

merhaba gogo10 forma botu aldım ancak baldır genişliği yüzünden giyemedim motomaxtan aldım iyade etmedim çünkü ellerine kalmamıştı bende sahibinden ilana koydum 45 numara benim ayağım 43 ancak baldır kısmı için geniş aldım olmadı şimdi motoplustan yarım bot aldım yds marka onu kullanacağım ilgilenirsen ilan numarası verebilirim
verdiğin cevap için çok teşekkür ederim :smiley: gerek burda gerekse sahibinden deki ilanda çok güzel açıklamışsın çok sağol. İnan kaçırmak istemeyeceğim bir bot ve fiyatıda makul yazmışssın ama benim ayağım 40 numara :( eminim çok büyük gelecek en iyisi bire bir deneyip almak. Baldır konusunda ben kendi adıma pek sıkıntı çekeceğimi zannetmiyorum çünkü inceler :smiley: YDS nin botlarınada baktım sanırım bunun kadar kaba ve zor koşullara uygun değiller. tekrardan çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. iyi günler...

ne demek yardım etmeyi bende isterdim 40 numara gerçekten çok büyük olur haklısın umarım aradığın tipte bir bot bulursun hayırlı günler dilerim.

Ben TCX Infinity kullanıyorum ve memnunum. Ayağım 42 numara ve 42 tam oluyor. Motocross botlar kadar olmasada epey bir koruması var ve yürürkende gerçekten çok rahat. Ayrıca gore-tex koruması olduğu için su geçirmezliğide var. Yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Bir denemenizi tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri