Enduro fikir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan macrem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,468

macrem

Kamp I
Yer
Ataşehir
merhaba arkadaslar 6 000 liranız olsa hangi enduro motoru alırdınız bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim genelde uzun yol ve arazi sartlarına göre degerlendiricek olursak

Etiketler
Ynt: Enduro fikir?

2005 civari Kawasaki KLR650 alabilirsiniz.
2002-3 civari Yamaha XT600 alabilirsiniz
BMW ve KTM dusunmeyin bu paraya sorunsuz saglam masrafsiz motor bulma olasiliginiz cok cok az hatta yok da diyebiliriz. 96-99 model almayi dusunmuyorsaniz tabi
2000'den eski motor almamak lazim bana gore.
Bu paraya fazla seceneginiz yok bence.

arkadasım ilgin için teşkkürler söyledigin makineleri inceledim ama bana birz ufak gibi geldi benim boy malum 1.92 oldugu için biraz daha büyük bi motor lazım sanırım

Almaz 3 bin lira daha biriktirir öyle bakardım

Bu arada boyum 1,92 demişsin ya berksanın önerdiği motorlardan 5 santim daha yüksek olsun desen ktm den başka seçeneğin kalmaz , 6000 liraya ktm de zor olur ;)

Merhaba,

Yusuf haklı KTM konusunda.

Bu ilanı gördün mü, bilmiyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-640-adventure-yeni-bakimdan-cikti-35762043/detay/

Hayırlısı olsun,

Barış

ben eger alacam elım torna vıda tutar ve torklu bır arac ısterım dıyosan suzukı dr 800 ama saglam olsun ve kullanayım tadına doyum olmasın dersen yamaha xt 600 al derım

F650 GS yi de arasıra kafamdan geçiriyorum ama yedek parça ve servis sıkıntısı yaşamaktan korkuyorum...

Yanılmıyorsam transalpten bahsediyor....Bilemiyorum,düzgün bakımları yapıldıysa olabilir...Yılda 45000 km.demektir...Ayda 3750 km.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri