Enduro fikir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan macrem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,469

Etiketler

Ynt: Enduro fikir?

dr.hunter' Alıntı:
Yanılmıyorsam transalpten bahsediyor....Bilemiyorum,düzgün bakımları yapıldıysa olabilir...Yılda 45000 km.demektir...Ayda 3750 km.
bunun ılk sahıbı garıp bır arkadasmız ulustan satın almıstık anllatııgna gore hersene en az bır kere pekın tarafına gıdıyordu suan bldıgım kadarıyla gs 1200 kullanıyo bu motoru ondan 2008 de almıstık

ugur_karakas' Alıntı:
Bmw 1150 Gs kullanıyorum..
Enduroculukta son noktalardan birisi(şahsi fikrim)Hangi motorlardan geçtiniz...Daha sağlıklı kararlar alabilmemiz için bize fikir verir belki...Selamlar...

dr.hunter' Alıntı:
Enduroculukta son noktalardan birisi(şahsi fikrim)Hangi motorlardan geçtiniz...Daha sağlıklı kararlar alabilmemiz için bize fikir verir belki...Selamlar...

konu nereye gidiyor bilmiyorum...
sizde söylermisiniz ne kullanıyorsunuz, tecrübeniz nedir ??

Uğur bey konunun nereye gitmesini isterdiniz....Motor seçimi hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyoruz...Siz tecrübelisiniz diye sizin başınızı ağrıtıyoruz....Ben birşey kullanmıyorum,sakıncası varsa sizi rahatsız etmeyelim...Selamalar...

eğer 6000tl olsa ve boyum 192 olsa (benim boyum 180 :smiley: ) biraz daha para biriktirip bilen eden bir iki arkadaşımla ktm 640 adv almaya giderdim çünkü 192 boyla emin olun birçok motor altınızda çocuk bisikleti gibi kalacak.

gokhan5234' Alıntı:
ben transalpın 1991 model 900000km dekını gordum ve kullandım hala tas gıbıydı

900 000 dokuzyüzbin mi 90 000 doksan binmi , kazala bir sıfır fazla kaçdı diye düşünüp 90 000 diye okuyorum diyelim , moto kuryelik yapan bir arkadasımda 2006 model var 250 000 km de motorda sadece supap keçeleri değişmiş , arada ek bir bilgi olarak yazmak istedim ...

Bence bu paraya, bugünlerde bile dünya seyyahlarının rahatlıkla kullandıkları BMW F 650 al derim. Dağın başında bile kalsan, motorlu testere ustası bul, yolda bırakmaz seni...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri