Eskişehir Kamp Yeri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan canberkky Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,846

canberkky

Yeni Üye
merhaba. iki arkadaş eskişehir yakınlarında çadır kampı yapmayı planlıyoruz, ama daha önce bi tecrübemiz olmadı. araştırdığım kadarıyla büyükyayla en uygun görünen yer. daha önce buraları tecrübe etmiş insanlar olarak ne önerirsiniz , arabayla kamp alanına kadar ulasım var mıdır ? yaban hayvanı konusunda güvenlik sıkıntısı yada içme suyu sıkıntısı var mıdır? ayrıca eskişehire daha yakın olan musaözü göleti hakkında ne söyleyebilirsiniz. giriş ücreti oldugu ve güvenlğin kampa izin vermeyebilceği gibi şeyler duydum. yardımcı olursanız cok sevnirim.

Etiketler
Ynt: Eskişehir Kamp Yeri

Musaözünde giriş için para ödersiniz,kamp içinde para istiyorlar,restoran var
büyükyayla daha güzel, giriş parası yok,kamp parası yok,arabayla kamp yeri gölün kenarına kadar inebilirsiniz,güvenli bir yerdir,doğası çok güzeldir

Mihaliç Çatacık ormanı , alpu taycılar , hasırca kampı, şelale , Eskişehirin her yeri kamp alanidir.
Fakat siz yeni oldugunuzdan pek ıssız olmamali.

Ama ben çataçık a gidemedim.
Araba ile kamp alanina kadar girildigini duydum , cok tavsiye edilen bir yer. İyi kamplar olsun.

sizin için en uygun yer büyükyayla olur,yabani hayvan yok,çam ormanı içinde göl kenarına çadır kurabilirsiniz,eğer imkanınız varsa hafta içi gidin,hafta sonu piknikçiler çok gürültü yapabilir,yanınızda bolca su götürün,yiyecek içecek götürün,kam yerinde herhangi bir işletme market yok,ama arabayla gidip yakınlarda bakkal bulabilirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR