Eskişehir'de İlk Buluşma (20 Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sutozu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,512

sutozu

Kamp II
Yer
Eskişehir
öncelikle saygı ve selamlarımı sunarak ilk konumu açmış bulunuyorum. arkadaşım Koray Yalçınkaya ile yaptığımız güzel faaliyeti sizin beğeninize sunuyorum. faaliyetimiz eskişehirden başlayarak güneybatı istikametinde yörük kırka mevkiinde gerçekleştirdik. şu an eskişehirde off road konusunda yanlızlığımızı yavaş yavaş atmaya başladık. eskişehir ve civarında bu şekilde faaliyet yapan off road severlerle faaliyet yapmayı umuyoruz.

Resim025

Resim055

Resim063

Resim062

Resim067

Resim065

Resim069

Resim066

Resim021

Resim048

Resim037

Resim004 1

Resim040

Resim042

Resim044

Resim027

Resim017

Resim020

Resim014

Resim053

Resim068

Resim019

Resim056

Resim050

Resim047

Resim046

Resim061

Resim024

Resim039

Etiketler
Ynt: Eskişehir'de İlk Buluşma (20 Şubat 2010)

merhabalar. dün gökhan ve erhan la güzel bir gezi yaptık. umarız sayımız giderek artar ve istanbul a ankaraya misafirliğe gideriz, :smiley:

Gökhan arkadaşım çok güzel kareler çok beğendim özellikle son fotoğraftaki akşap köprü çok hoş.

6 ve 7. fotığraflarda peribacaları gibi bir şeyler var fakat tam anlayamadım doğru mu?

hocam eskişehir yakınlarındaki türkmen dağı sönmüş br volkandır. bu nedenle etrafta pek çok peribacası oluşumu vardır.

Özellikle Anadolu'dan gelen gezi notları çok sevindirici. Güzel gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler :smiley:

İlk geziniz olduğunu düşünerek bundan sonraki gezileriniz için birkaç önerim olacak ;)

Gezi tarihinizi, katılımcıları ve gezdiğiniz bölgeyle ilgili tanıtım ve ulaşım bilgilerini de paylaşırsanız hem bölge tanıtımına katkınız olur, hem de aynı rotayı kullanmak isteyebilecek arkadaşlarımıza rehberliik etmiş olursunuz...

Gezilerinizin ve paylaşımlarınızın devamını dilerim.

Selamlar

Evet doğru düşünmüşüm peri bacaları imiş.
Aslında Anadolu coğrafyasında da ha tanınmayan ne kadar kaplıca, şelale, tarihi yerler, mağara, peri bacaları vb. güzellikler var...

Paylaşımların devamını beklerim...

yorumlarınız için teşekkür ederiz. bu gezi oldukça sponten geliştiği için önceden haber veremedik, fakat önerinizi bir sonraki gezimizde mutlaka yerine getireceğiz. daha kalabalık olmak dileğiyle :smiley:

HEY SEN ESKİŞERHİR DE Kİ 4X4 SAHİBİ, SENİ YOLLARDA GÖRÜYORUZ, AMA ARAZİDE GÖREMİYORUZ. HADİ DURMA BİZE MESAJ AT VE KATIL BİZE. SANA DİYORUM, BAKMA SAĞINA SOLUNA :smiley:

enigmaxi' Alıntı:
merhabalar. dün gökhan ve erhan la güzel bir gezi yaptık. umarız sayımız giderek artar ve istanbul a ankaraya misafirliğe gideriz, :smiley:

keyifli bir gezi olmuş. paylaşım için teşekkürler

ilgilenerek yorumlarını esirgemeyen siz off road severlere teşekkürlerlerimi sunarım önerilerinizi dikkate alacağım ve bundan sonraki anlatımlarda sizleri daha hoş bir karşılama bekleyecek.

merhaba hasan abi, valla alet özünemi kavuştu. sende de bende de devamlı arazide :smiley: hiç bir sorunu yok. aynı hızla devam

süper gezi olmuş bir dahaki sefere haberim olursa bende katılırım.bozüyükte ikamet ediyorum.

hocam bozuyuk civarı da özellikle batısı çok güzel gözüküyor. orada belirlediğiniz rotalar var mı

selam.ilk geziniz hayırlı olsun.bende fahri bey gibi bozüyükten yazıyorum.bir dahaki gezinizi duyurursanız katılmaya çalışırız.fotolar çok güzel.
bozüyükten abdullah.

endüstri' Alıntı:
süper gezi olmuş bir dahaki sefere haberim olursa bende katılırım.bozüyükte ikamet ediyorum.

kaptan_11' Alıntı:
selam.ilk geziniz hayırlı olsun.bende fahri bey gibi bozüyükten yazıyorum.bir dahaki gezinizi duyurursanız katılmaya çalışırız.fotolar çok güzel.
bozüyükten abdullah.

elbetteki neden olmasın irtibat için benim numaram 5444252726 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR