Fargo PW150 Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan byhunter Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,432

byhunter

Ana Kamp
Merhaba arkadaşlar kendime 1989 yılının 7 inci ayında trafiğe çıkan çift kabin 4X4 fargo pw 150 almak istiyorum.
150.000 km de araç bakımlı kasa düzgün kazasız boyasız kendi halinde orjinal bir araç hidrolik direksiyon,sadece nedense bilmiyorum aracın kaloriferini sökmüşler bir o lazım birde öne bir çft amortisör
bu araçların artıları eksileri nelerdir fiyat olarak minimum maximum ne kadardır. bilgisi olanların paylaşmasını istirham ediyorum ben yük amaçlı kullanmayacağım özel olarak bağ bahçe işlerinde kullanmayı düşünüyorum yakıt sarfiyatı ne kadar v.s selamlar.

Etiketler
Ynt: Fargo PW150 Hakkında

100 lük dodgedir o 150 lik yokki ;D ;D

4 image for silan 2256388

pw 150 yazısına istinaden yazdım hadi öyle olsun resimdeki aracın mavisi(orjinal rengi) kasasıda orjinal
yorumunuz nedir.

dodge 100 lüktür 100 200 250 olarak var aracın sahibi kendisi yazmıştır pw 150 yi ;D ;D

efsane148' Alıntı:
dodge 100 lüktür 100 200 250 olarak var aracın sahibi kendisi yazmıştır pw 150 yi ;D ;D

çok yardımcı oldunuz araç hakkında bayağı bir bilgi sahibi oldum. ::smiley:

PW 150 100 lüklerin kasası kullanılarak orjinal dizel motor ile üretilmiş ve genel olarak çift kabindir.

Merhaba bahsi geçen araç pw 150 cem arkadaşımızın belirttiği gibi dizel perkins motorlu modelidir her parçasını bulabiirsiniz kaloriferi pek te sorun etmeyin kış şartları ağır geçiyorsa bir çorum kalorifer takarsınız bir elektrikçi bu olayı rahatlıkla halleder fiyat konusuna gelince arz talep meselesi aracın bakımına donanımına ve üzerindeki ekipmana (alt takım debriyaj ön arazilerin sorunsuz çalışması frenler çok önemli ortalama ağılığı 2 tonun üzerindeki bir araç için.lastik jant motor durumu vinç kaporta vs.vs .vs )göre 8 ila 20 bin tl ye kadar değişkenlik göstermektedir yakıt konusuna gelince ortalama bir değer vermek gerekirse dizel olmasına karşı 400 ile 600 yük durumuna göre değişkenlik gösterir . arazi kullanımı için uygun lastik ve jant ile zorlu zeminlerden rahatlıkla geçebilirsiniz iyi günler dilerim

100 200 250 300 350 400 olarak ilerler 300 350 ve 400 lükler çift dingildir bazen 200 lük lerde de var çift dingil bunlar güdük doç diye bilinir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri